'טורנדו' השיקה את סדרת מזגני Legend בתערוכת העיצוב

'טורנדו' השיקה את סדרת מזגני Legend בתערוכת העיצוב

הביתן קיבץ אליו שלל אדריכלים, בונים ומשפצים אשר התרשמו מהדגמים החדשים

חברת טורנדו השיקה את הבשורה החדשה בתחום המזגנים Tornado Legend קולקציית מזגנים עם טכנולוגיית Vertical Swing בתערוכת עיצוב 2013.
הסדרה הושקה בתערוכה, שנערכה לאחרונה בגני התערוכה, באמצעות ביתן רחב ידיים וגדוש מזגנים מעוצבים החל מ- BTH 9,700 BTH (1 כ"ס ) עד BTH 37,450 (4 כ"ס) ומערכות מיני מרכזי.
הביתן קיבץ אליו שלל אדריכלים, בונים ומשפצים אשר התרשמו מדגמי טורנדו החדשים:
 
Style Inverter - מזגנים דקים במיוחד החסכוניים ביותר בחשמל שמעוצבים בסגנון אלגנטי ומגיעים בארבעה סוגי גוונים שונים- כסוף, זהב ובורדו.
 
Top Inverter - מזגנים חסכוניים במיוחד בחשמל עם טכנולוגיית ה-3D אינוורטר.
 
וכן מהסדרות המוכרות Super Inverter (בטכנולוגיית אינוורטר) וסדרת Design  Super  (בטכנולוגיה קיימת). קיימים בארבעה צבעים: שחור מבריק, שמפניה, כסוף ולבן פנינה. המזגנים דקים ובמראה היי-טקי ומשתלבים עם עיצוב הבית המודרני. 
"המטרה העיקרית של התערוכה היתה השקת הסדרה Tornado Legend ואת ההשקה עשינו בצורה שבה אנו חושבים שהצרכן ירגיש בדיוק מדוע Tornado Legend היא סדרת המזגנים הטובה בישראל, על ידי התנסות ממשית במזגן", מסר אסף גריס, מנהל השיווק של קבוצת טורנדו.
הביתן התאפיין בחדר שקוף אשר בו היה ניתן להתרשם מ-Tornado Legend אשר פעל והראה לכל לצרכן את היתרונות הטכנולוגיים שלו, כגון:
טכנולוגיית ה-Vertical Swing, טכנולוגיה אשר מחלקת את זרימת האוויר לאיזור רחב יותר על ידי שילוב של זרימת אוויר אנכית ואופקית.
מערכת השבחת אוויר- יוניזטור המוסיפה יונים חיוניים לאוויר התורמים ליצירת אוויר צח ונקי יותר.
בכל מזגן ישנו ציפוי הידרופילי מוזהב, הן על היחידה הפנימית והן על החיצונית, שמונעת קורוזיה ומאריכה את חיי המזגן. 
טכנולוגיית ה- Follow Me המתאימה את הטמפרטורה בחלל הממוזג בדיוק ע"פ רצון הלקוח בזכות חיישנים הקיימים בשלט הרחוק, המעדכנים את המזגן על הטמפרטורה הרצויה.
מערכת מסנני אוויר- מערכת פילטרים מתקדמת הכוללת מסנן אבק ומסנן פחם פעיל המסננים מהחלל הממוזג חלקיקי אבק מיקרונים וריחות לא נעימים.
"סדרת  Tornado Legendמושתת על התחשבות בסביבה וחסכון משמעותי בחשמל עם דירוג אנרגטי A. בסדרה מותקנות מספר טכנולוגיות המשפרות את ביצועי המזגן, מאריכות את אורח חייו וחוסכות בחשמל ובאנרגיה" סיכם גריס.
 


פי.סי.חץ