חדש: פאקט בשילוב מגן נחשולי מתח וברקים

חדש: פאקט בשילוב מגן נחשולי מתח וברקים

להתקנה חיצונית לכל מזגן חד פאזי

סופקו אינטרנשיונל החלה לשווק לאחרונה פאקט יחידו מסוגו בארץ המחויב להתקנה במזגן חד פאזי, מ-2.5 כ"ס, הכולל מעתה גם מגן ברקים ונחשולי מתח עד 50,000 אמפר. הפאקט מתאים גם לשימוש במקררים גדולים, כיריים חשמליות, מכונות כביסה, מייבשי כביסה וכל מוצר חשמלי אחר הצורך 16 אמפר ומעלה.
מגן הברקים המובנה מיועד להתקנה חיצונית על ידי טכנאי ומסוגל לעמוד בכל מזג אוויר.
 
נחשול מתח הינו "קפיצה" של מתח חשמלי בעוצמה של מאות ואף אלפי וולטים למשך שבריר שנייה. עוצמות מתח כאלה עלולות להגיע למכשירי חשמל דרך קווי המתח או התקשורת ולפגוע בכל מכשירי החשמל הנמצאים בבית בעלי כרטיס אלקטרוני, מנוע ו/או מדחס. למעשה כל מכשיר חשמלי המיוצר מרכיבים אלקטרוניים זעירים בטכנולוגיות מתקדמות, מועד במיוחד לפגיעות נחשולי מתח, אלה עלולים להביא לקיצור משך חיי המכשיר או אף להסב לו נזק מיידי.
נחשולי מתח עלולים להיווצר ממספר סיבות כגון פגיעת ברק ישירה בקווי חשמל ותקשורת או בקרבתם, אי יציבות ברשת החשמל, הפעלה והפסקה של החשמל באופן ידני במכשירים בעלי מנועים ושנאים והפסקת פעולה של מנועים חשמליים. על כן ישנה המלצה מפורשת מטעם חברת החשמל להתקין מגני ברקים הנושא את תו התקן הישראלי לכל מוצרי החשמל בעלי כרטיס אלקטרוני.
חברת סופקו אינטרנשיונל ידועה במגני הברקים האיכותיים שלה אותם היא מייצרת במפעל בישראל כבר למעלה מ-20 שנה. כל מגני הברקים של סופקו נושאים את תו התקן הישראלי לנחשולי מתח ובעלי אחריות של שנתיים.
למידע נוסף על מגני ברקים והדרכה כנסו לאתר www.supco.co.il (מחיר מיוחד לטכנאים באתר!) טל' 09-8654101, חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה.
 


פי.סי.חץ