חדש מתדיראן: מזגני Wi-Fi

חדש מתדיראן: מזגני Wi-Fi

פיתוח ישראלי חדשני מאפשר שליטה אלחוטית מלאה במזגן מכל מקום, באמצעות סלולר, טאבלט או מחשב במזגני מיני מרכזיים אינוורטר תדיראן

טכנולוגיות אלחוטיות נמצאות סביבנו כבר זמן רב, יחד עם זאת טכנולוגיות ‘בית חכם’ היו שמורות לבעלי אמצעים בלבד. תדיראן משיקה לראשונה, פיתוח מקומי כחול לבן, שמאפשר שליטה אלחוטית מלאה על תוכניות המיזוג הביתי מכל מקום, באמצעות הרשת דרך הסמארטפון, הטאבלט או המחשב האישי. פיתוח זה מאפשר חיסכון אנרגטי משופר ע”י שימוש במזגנים רק בעת הצורך. הגדרת קבוצות מזגנים ושליטה מרוכזת עליהם, הגדרת תזמונים קבועים מראש להפעלה\כיבוי . מתן הרשאות שונות למשתמשים שונים.
מתאם Wi-Fi תדיראן מותקן בתוך יחידת המזגן (הרכבה נסתרת). מתאם זה הוא בעצם כרטיס Wi-Fi שיודע לקבל פקודות מאפליקציית ענן ולהעבירן ליחידת מיזוג או לקבוצת יחידות מיזוג המוגדרות מראש כל זאת דרך רשת ה-Wi-Fi הביתית הקיימת. מהרגע שבו מותקן המתאם ביחידת המיזוג, ניתן להתחבר לאפליקציית הענן למעשה מכל מקום, לבצע פעולות על המזגן. האפליקציה מתקשרת דרך רשת ה-Wi-Fi הביתית אל יחידות המיזוג. 
אפשרויות השליטה על מערכת המיזוג מבוצעות באמצעות טלפון נייד, טאבלט, מחשב מרחוק - כל זאת על ידי מתן קישור באמצעות סיסמא הניתנת מתדיראן לרוכשים ו/או למשדרגים בקר שליטה למזגנים מיני מרכזיים מהדגמים התומכים. השליטה בפעולות המזגן נעשית על גבי ממשק משתמש פשוט ויעיל. מתחברים ע”י שם משתמש וסיסמא ייחודיים, בוחרים את היחידה הרלוונטית לפי חלוקה שנקבעה מראש ומבצעים את הפעולה הרצויה. 
יתרונות ייחודיים
חיסכון באנרגיה - כיבוי והדלקה של מערכת המיזוג בהתאם לצורך, כמו גם שליטה על עצמת ומצב עבודת המזגן. כל זאת ללא צורך להיות בסביבת המזגנים, אפשרי מכל מקום, אפילו מחו”ל. 
מתאם Wi-Fi תדיראן מאפשר ביצוע מרחוק של הפעולות הבסיסיות של המזגן ; תזמון מראש לכיבוי והדלקה, שינוי הטמפרטורה הרצויה, כיוון עצמת המאוורר, מצבי עבודה (חימום, קירור, ייבוש, אוורור וכדומה)
הגדרת קבוצות מזגנים ושליטה מרוכזת בהם - ניתן להגדיר מס’ יחידות מזגנים כקבוצה ושלוט בכולם בצורה מרוכזת. את הקבוצות אפשר לסווג למשל לפי מיקום, הרשאות משתמש וכדומה.
תדיראן תפתח שימושים ואפשרויות נוספות שייתוספו למערכת הממוחשבת שאגב הושקה בתערוכת בילדינג האחרונה, כגון; חיבור למרכז השירות של תדיראן, ביצוע אנליזות שימוש, ניתוח פרמטרים פנימיים של המזגן דגמים תומכים. תוספת אפקליקצית WIFI תדיראן למיני מרכזי אינוורטר - 1,000 ₪ 


פי.סי.חץ