מיקי ברמן מונה לסמנכ”ל סחר בחברת ‘טורנדו’

מיקי ברמן מונה לסמנכ”ל סחר בחברת ‘טורנדו’

במסגרת תפקידו ברמן יהיה אחראי על כל הפעילות המסחרית של החברה עם הלקוחות המקצועיים בארץ

 
בחודש מאי האחרון מונה מיקי ברמן לתפקידו כסמנכ”ל סחר בחברת טורנדו.
במסגרת תפקידו ברמן יהיה אחראי על כל הפעילות המסחרית של החברה עם הלקוחות המקצועיים בארץ, תוך שימת דגש על בניית תשתית וכלים שיסייעו להמשך הגידול בסחר והתפתחות החברה.
ברמן מרכז תחתיו את תחום סחר הפנים של החברה . הוא אחראי על רשתות הבית של החברה - ענק המזגנים, עולם המיזוג ומיזוג נטו ומועדון מתקני VIP  ובנוסף מנהל את הפן המקצועי וניהול לקוחות החברה בענף החשמל ופרויקטים והנדסה .
ברמן בעל תואר MBA מאוניברסיטת IE בספרד, כיהן במגוון תפקידים בכירים במספר ארגונים וענפים לרבות, מנכ”ל קידי שיק, סמנכ”ל קמעונאות ופיתוח עסקי בינלאומי בקדס קידס, סמנכ”ל מכירות ופיתוח עסקי באייבורי מחשבים ומנהל מחלקת ההדרכה וקידום המכירות של קבוצת טמפו, יקבי ברקן וסגל.
את דרכו המקצועית החל בתחום מזון ומשקאות והיה הבעלים של קהלת בר יין וחברת ייעוץ להקמת עסקים בתחום. את הידע והניסון הניהולי והארגוני השלים כמחנך כיתה ז בביה”ס ללקויי למידה. 
ברמן, 38, נשוי ואב ל-2 ילדים הגיע לטורנדו כחלק מהצמיחה והגדילה שעברה החברה בשנים האחרונות. הוא איש סחר מובהק שנושם את השטח וחי את הלקוחות.
“אני מאמין בשיתוף פעולה מלא בין החברה ללקוחותיה, להבין ולהיות קשובים לצרכי הלקוחות ומשם הדרך לפסגה קצרה” אומר ברמן. “אני מגיע כדי להמשיך ולהגדיל את ההשקעה בלקוחות בכדי שנהווה עבורם את הבחירה הכדאית והמשתלמת ביותר בשוק מיזוג האוויר”.


פי.סי.חץ