תביעה ייצוגית הוגשה נגד ברימאג דיגיטל ויבואני מוצרי חשמל אחרים

תביעה ייצוגית הוגשה נגד ברימאג דיגיטל ויבואני מוצרי חשמל אחרים

ברימאג דיגיטל אייג’ דיווחה כי לאחרונה הובא לידיעתה כי כתב תביעה וכן בקשה לאישור התביעה כייצוגית הוגשו לבית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו, כנגד מספר יבואנים של מוצרי חשמל ביתיים, וביניהם, ישפאר מוצרי צריכה, חברה בת של החברה.

התובענה נכון לכתיבת שורות אלה טרם הומצאה לישפאר ו/או לחברה.
התובעים טוענים כי הנתבעות מפרות, לכאורה, את החובות המוטלות עליהן בהתאם לחוק הגנת הצרכן, הנוגעות לאחריות בגין מוצרי חשמל ביתיים המיובאים על-ידי ישפאר. בנוסף, טוענים התובעים לעילות תביעה נוספות בגין הפרת חובה חקוקה, הפרת הסכם, רשלנות, הטעיה, אי גילוי ועשיית עושר לא במשפט.
התובעים העמידו את סכום התובענה בגין כל חברי הקבוצה אותה הם מבקשים לייצג על סך של כ-254 מיליון ש”ח. סכום התובענה המיוחס לישפאר עומד על כ-38 מיליון ש”ח.
ישפאר והחברה יבחנו את משמעות התובענה ואת הטענות שהועלו במסגרתה לאחר המצאתה. לפיכך, אין ביכולתה של החברה להעריך את סיכויי התובענה בשלב זה.
ברימאג דיגיטל אייג’  הינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום יבוא, שיווק והפצה של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה ביתיים ובמתן שירותי אחריות ותיקונים למוצרים אלה. 
החברה מייבאת, משווקת ומפיצה בישראל מוצרים מתוצרת של היצרנים המובילים בעולם:
KENWOOD LG BEKO V-ZUG ו-BABYLISS לצד יבוא ושיווק מוצרי חשמל במותגים GRAETZ APEX PRUSMAN ו-MAYER כמו כן, מעניקה החברה שרותי יעוץ וליווי מקצועי ביבוא מוצרי SUB ZERO ו-WOLF, החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב, חדש ועדכני של מוצרים, החל ממוצרי החשמל הקטנים לבית וכלה במוצרי חשמל גדולים כגון: מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים, מזגנים ועוד.


פי.סי.חץ