תדיראן חדלה להפיץ מוצרי המיזוג  של המותג  Carrier

תדיראן חדלה להפיץ מוצרי המיזוג של המותג Carrier

קבוצת תדיראן דיווחה על הפסקת הסכם ההפצה הבלעדית של מוצרי מיזוג אוויר מרכזי של המותג Carrier בישראל ובגדה המערבית החל מה-30 בנובמבר 2014.

קבוצת תדיראן דיווחה על הפסקת הסכם ההפצה הבלעדית של מוצרי מיזוג אוויר מרכזי של המותג Carrier בישראל ובגדה המערבית החל מה-30 בנובמבר 2014. כמו כן, קבוצת תדיראן מדווחת כי היקפי הרכישות, המכירות והרווח מהפצת מוצרי מיזוג האוויר תחת המותג Carrier אינם מהותיים, כך שסיום הסכם ההפצה לא צפוי להשפיע באופן מהותי על תוצאותיה העסקיות של הקבוצה.
בקבוצה מדגישים כי תדיראן תמשיך להיות המפיצה הבלעדית של מערכות מיזוג אוויר תחת המותג Toshiba (בעיקר מערכות VRF), הנכללות באותו הסכם הפצה ואשר בבעלות קרייר. לאור זאת, סוכם כי Carrier וקבוצת תדיראן ידונו בהמשך על התנאים לפיהם החברה תמשיך את הפצת המוצרים תחת המותג Toshiba.
קרייר שבבעלות תאגיד UTC נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם באספקת פתרונות מיזוג אוויר, קירור וחימום. החברה מעסיקה מעל 124 אלף עובדים ב-170 מדינות ונוסדה ב-1903 על ידי ממציא מיזוג האוויר ויליס קרייר. מחזור המכירות של החברה הוותיקה הסתכם אשתקד בכ-12.5 מיליארד דולר ולאחרונה היא הקימה מפעל במכסיקו למינוף פעילותה בשוק המקומי ובאמריקה הלטינית בכלל.
טובי פישביין, סמנכ”ל הכספים והפיתוח העסקי של תדיראן הולדינגס: “בחודשים הקרובים הקבוצה תתמקד בחיזוק פעילות הליבה וכן בהיערכות לפרויקט משרד הבריאות להתייעלות אנרגטית ב-11 בתי חולים ממשלתיים בישראל שזכינו בו לאחרונה. היקף הפעילות של מוצרי מיזוג אוויר מרכזי תחת המותג Carrier היה קטן וממוקד לתחום המסחרי, כך שהפסקת הסכם ההפצה לא אמור להשפיע על תוצאות הקבוצה”.
 


פי.סי.חץ