תדיראן גרופ מעניקה חסות לג’ודוקא שגיא מוקי

תדיראן גרופ מעניקה חסות לג’ודוקא שגיא מוקי

חברת תדיראן גרופ חתמה על הסכם מתן חסות לג’ודוקא שגיא מוקי, ההבטחה הגדולה לקראת המשחקים האולימפיים ריו 2016.

במסגרת שיתוף הפעולה, תדיראן גרופ תעניק חסות למשך שנתיים למוקי תמורת 200 אלף שקל, ותלווה אותו באימונים ובתחרויות ברחבי העולם, כחלק מההכנה שלו לקראת המשחקים האולימפיים בריו. 
שגיא מוקי, 22, מדורג במקום השלישי בעולם ונחשב כאמור להבטחה גדולה למדליה לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בברזיל. 
במעמד החתימה על הסכם החסות, שנערך במשרדי חברת תדיראן גרופ, השתתפו מישל בן וייס, מנכ’ל החברה הג’ודוקא שגיא מוקי ומאמנו האישי ומאמן נבחרת ישראל בג’ודו, אורן סמדג’ה, מדליסט אולימפי של ישראל בברצלונה 1992.
מישל בן וייס: ‘ישנה חשיבות רבה בחיבור בין חברות עסקיות לספורט בישראל. התמיכה בספורטאי צעיר ומבטיח כמו שגיא מוקי הינה ערך חשוב לארגון שלנו ואנו בטוחים שהוא יביא לנו ולמדינה כבוד רב ומאחלים לו הצלחה רבה.
הג’ודוקא שגיא מוקי: ‘אני מאוד שמח על החיבור לחברה בסדר גודל כמו של תדיראן גרופ שמאמינה בי וביכולות שלי. אני בטוח שכעת יהיו לי את כל הכלים להצליח בדרך לריו 2016”.’
אורן סמדג’ה, מאמן נבחרת ישראל בג’ודו ומאמנו האישי של שגיא מוקי: ‘כמדליסט אולימפי אני יודע את החשיבות העצומה שארגון גדול כמו תדיראן גרופ תומך בספורטאי מצטיין. אני בטוח שלמוקי יהיה השקט התעשייתי שיאפשר לו לעמוד ביעדים הספורטיביים שהוצבו בפניו ולהגיע להצלחה משמעותית במשחקים האולימפיים בריו בעוד שנה וחצי. כמי שגידל את שגיא מגיל 4 וראה אותו איך הוא מתפתח להבטחה גדולה בענף הג’ודו, ברמה האישית עבורי זה יום ממש שמח. תודה לתדיראן גרופ על האמון ואני מבטיח שנעשה הכול לגרום להם להתגאות בנו.
תדיראן גרופ בע”מ היא חברה בת של תדיראן הולדינגס הנסחרת בבורסה בתל-אביב. בעל השליטה בחברה הוא משה ממרוד. החברה פועלת בשתי חטיבות עיקריות. הראשונה, חטיבת החשמל, שעוסקת בעיקר בייבוא, שיווק, הפצה ומכירה של מוצרי חשמל לשימוש ביתי כמו: מקררים (חלקם מיוצרים בארץ), מכונות כביסה, מייבשים, תנורים ועוד. לצידה, חטיבת המיזוג העוסקת בייבוא, שיווק, הפצה ומכירה של מזגני אוויר למגזר ביתי והמסחרי כאחד. 


פי.סי.חץ