כנס איגוד אימקם 2000 הבא יתקיים ב-28 ליוני

כנס איגוד אימקם 2000 הבא יתקיים ב-28 ליוני

בכנס תינתן סדרת הרצאות מעניינות עם אורחים מחו”ל כולל הרצאת אורח בעלת חשיבות רבה במיוחד.

הכנס הקרוב של חברי אימקם 2000, איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר, יתקיים ביום ראשון 28 ליוני  2015 בשעה 14:15 בכפר המכבייה רמת גן. בכנס תינתן סדרת הרצאות מעניינות עם אורחים מחו”ל כולל הרצאת אורח בעלת חשיבות רבה במיוחד.
אחרי דברי הפתיחה של יו”ר האיגוד מהנדס עמוס ברקוביץ, תרצה פרופ’ מיכל שניידר בארי, מנהלת המכון למחקר של מדעי המוח בבית חולים שיבא תל-השומר, על  “מוח האדם - המפתח לקידום האנושות”!
מהנדס עמוס חלפון, מנכ”ל חברת AES מערכות מתקדמות באנרגיה בע”מ, יסקור פתרונות           
אוורור, הוצאת עשן וזיהום אוויר באמצעות תוכנת Fluent בשיטת CFD במנהרות, תחנות רכב, מבנים ועוד. Joakim Embring, מנהל מכירות בשווקים מתעוררים ובמזרח התיכון בחברת Munters ישוחח על “מערכות יבוש אוויר באמצעות מערכות דסיקנטיות”, ואילו חיים מייזליש - מנכ”ל חברת ECOTOP בע”מ, יסביר וידגים את התועלת הכלכלית בייעול ושיפור הטיפול במים במערכות מיזוג אוויר. 
את הכנס יחתמו גיל ישי  מחברת  קוטלב חניתה ציפויים שירצה על פתרונות ציפוי חלונות - כאמצעי לחסכון באנרגיה, ועמית מרקוס ממפעל עין דור שידבר על “חדרים נקיים”.
בחודש שעבר הקדיש איגוד אימקם את הכנס לאלי ארסט ז”ל ממייסדי חברת משב. באירוע הוצגו מספר פרויקטים מיוחדים אשר הוא תכנן וביצע על ידי מהנדס יוני מלאכי, סמנכ”ל תפעול ב”משב” שציין כי “זכרו עומד ניצב כסמל של תבונה, יכולת, הבנה ויצירתיות לכל מהנדס קירור ומיזוג אוויר”.
דמי החבר לשנת 2015 הינם בסך 450 ש’’ח כפי שהיה בשנים קודמות. החברים אשר טרם עשו זאת מתבקשים להעביר בהקדם את דמי  החבר. 
בחודש נובמבר 2015 תתקיים במרכז הירידים והכנסים בגני התערוכה בתל-אביב תערוכת אקלימה 2015 המאורגנת ע”י קבוצת שטיר. במסגרת התערוכה יתקיים ב-4 לנובמבר כנס חברי אימקם שיעמוד בסימן 50 שנה להקמתה של חברת משב ויכלול בנוסף להרצאות, קוקטייל וברכות.


פי.סי.חץ