ליאור אשכנזי מוביל את קמפיין הקיץ של אלקטרה

ליאור אשכנזי מוביל את קמפיין הקיץ של אלקטרה

השחקן ליאור אשכנזי נבחר להוביל את קמפיין הקיץ של אלקטרה מיזוג אוויר שעלה לאחרונה.

רגע לפני שהוא טס לפסטיבל הסרטים בקאן, הגיע אשכנזי לסט הצילומים שדימה את מפעל החברה בראשון לציון וחבר לכ-100 ניצבים, שמשתתפים אתו בסדרת הסרטים.
בקמפיין נדרש אשכנזי לרתום את כישוריו ולשחק דמות של בר סמכא, הנכנס לבתיהם של אנשים בלוויית פמליה של מהנדסי אלקטרה, צופה בסיטואציות שונות בחיי היום-יום שלהם ומתייחס אליהן בפאן הומוריסטי, תוך תיאור היתרונות של מזגני אלקטרה החדשים והתועלות שלהם. 
באחת הסצנות אשכנזי נאלץ ללבוש בגדי סקי ולהיכנס לבית קפוא, אשר שכחו לכבות בו את המזגן זמן ממושך. לשם כך נבנה סט שלם עם מאות ק”ג של שלג מלאכותי וקרח יבש. תוך כדי הצילומים הופעל מפוח רב עוצמה, המדמה סופת שלגים, עמו נאלץ אשכנזי להתמודד. 
הסצנה הייתה קשה לצילום, כיוון שתגובות השחקן היו מפתיעות ומצחיקות כאחת. 
בסצנה אחרת אשכנזי נדרש ללקק שלגון קרח לימון. לשם כך, יוצר במיוחד לצילומים שלגון העשוי מלימון בלבד, אשר הוקפא באמצעות חנקן נוזלי. שוב ושוב נראה ליאור “נהנה” מהקרחון, כשבעצם הוא סובל מטעם חמוץ במיוחד וכובש באופן מקצועי את תגובות פניו.
הקמפיין עלה לאוויר בטלוויזיה, באינטרנט, ברדיו, בשילוט חוצות ובנקודות מכירה במקביל להשקת סדרות המזגנים החדשות של אלקטרה, הכוללות: מזגן סולארי, המופעל על ידי אנרגיית השמש, מזגן בטכנולוגיית אינוורטר החדשנית, שעלות הפעלתו הינה פחות מ-2 ש’’ח ללילה, מזגן הכולל חיישן נוכחות מובנה ונכבה באופן אוטומטי ברגע שאין נוכחות בחדר, ומזגן הניתן לשליטה באמצעות Wi-Fi וסמארטפון.
הקמפיין הופק על ידי משרד הפרסום אדלר-חומסקי, חברת מולה הפקות והבמאי רני כרמלי. 
יגיל וויט, מנכ”ל חטיבת המיזוג של אלקטרה: “אנו שמחים על בחירת ליאור אשכנזי לקמפיין הקיץ של אלקטרה. ליאור הוא שחקן מוכשר, כובש, בעל כריזמה, המקרין אמינות וכמובן נראה מצוין על המסך. אישיותו של ליאור הולמת את ערכי המותג אלקטרה, ביניהם ישראליות ומובילות”.
בחודשים הקרובים ניתן יהיה לראות את אשכנזי על המסכים בכמה פרויקטים חדשים ומעניינים  ליאור סיים לאחרונה להצטלם לסרטו של הבמאי המוערך יוסף סידר בו הוא מככב לצידו של ריצ’ארד גיר ושורה מכובדת של שחקנים בינלאומיים וישראליים. 
בימים אלה ליאור מככב על מסך הקולנוע ב"הקפות", סרטה הראשון של הבמאית לי גילת שם הוא מגלם את הבעל של השחקנית אסי לוי.


פי.סי.חץ