אלקטרה העניקה מלגות ע”ש רמי משה לששה מתקינים

אלקטרה העניקה מלגות ע”ש רמי משה לששה מתקינים

זוהי הפעם הראשונה בה מתקיים האירוע מאז פטירתו הפתאומית לפני כשנה של רמי משה, מקים ומייסד “מועדון הזהב” של אלקטרה.

בטקס מרגש שהתקיים לאחרונה ב”חדרפרטי” בתל אביב, העניקה חברת אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים שש מלגות לימודים, בסך 5,000 ש’’ח כל אחת, מהקרן ע”ש רמי משה ז”ל, למתקיני “מועדון הזהב” של אלקטרה ורשת “כוכב הקור”.
זוהי הפעם הראשונה בה מתקיים האירוע מאז פטירתו הפתאומית לפני כשנה של רמי משה, מקים ומייסד “מועדון הזהב” של אלקטרה. משה עבד באלקטרה 15 שנים וקרן המלגות היא מפעל הנצחה לזכרו ולפועלו של רמי, שהטביע חותם עמוק על ענף מיזוג האוויר בישראל בכלל ועל האנשים הפועלים בו בפרט.
“מועדון הזהב” של אלקטרה, פרויקט החיים שרמי הקים, הפך למודל להערצה ולחיקוי בשוק, והוא מייצג ערכים של מקצוענות, שירות, מחויבות ודוגמא אישית. 
את המלגות העניקו יגיל וויט, מנכ”ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים, ויפה משה, רעייתו של רמי ז”ל. נכחו באירוע מנהלי ועובדי אלקטרה, הזוכים במלגות ובני משפחותיהם.
ששת הזוכים הם:  הראל אברהם, טלאור דניאל, משה גזלה, אפיק מועלם, ספיר מימוני ותומר קריספין.
בדברים, שנשא יגיל וויט בטקס, הוא אמר בין השאר כי “הרוח של רמי והערכים שהוא ייצג, ממשיכים ללוות אותנו גם היום. הנחישות, הווינריות, והרצון לתת את כל הנשמה, הם אבני דרך שאנחנו פועלים על פיהם גם כיום. רמי חסר לי לא רק כעמית לעבודה, אלא בעיקר כחבר. אני מבקש לאחל הצלחה בלימודים לכל הזוכים במלגות”
 


פי.סי.חץ