משרד הרישוי בחולון נסגר בעקבות קריסת מערכת המיזוג

משרד הרישוי בחולון נסגר בעקבות קריסת מערכת המיזוג

דווקא ביום הכי חם בשנה קרסה מערכת מיזוג האוויר המרכזית במשרד הרישוי בחולון, ובעקבות זאת הוחלט לסגור עד להודעה חדשה את המקום המשרת מדי יום מאות אנשים מאזור המרכז.

מנכ”ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, הורה על סגירת משרד הרישוי בחולון, במטרה למנוע סבל מיותר מהעובדים ומציבור הנהגים הפוקדים את המקום. יצחקי ציין כי בכוונת משרדו להשקיע מיידית כשלושה מיליון שקלים בשיפור התנאים והשירות במקום, כולל התקנת מערכת מיזוג חדישה, לטובת הציבור הרחב.
נהגים הנזקקים למשרד הרישוי בחולון, יוכלו לקבל שירות בכל אחד מסניפי משרד הרישוי במחוז תל אביב, פתח תקוה, בני ברק, ראשון לציון, רחובות, רמלה, חדרה ונתניה.
בעלי רישיונות נהיגה, הממתינים לתוצאות רפואיות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים או רופא המשרד, בכל נושא, יקבלו תשובה ישירות לביתם, באמצעות הדואר, ללא כל צורך להגיע למשרד הרישוי.  יצוין כי חלק גדול מהפונים למשרדי הרישוי, מגיעים למשרדים ללא כל צורך, שכן הם יכולים לקבל את השירות באמצעות הטלפון או במגוון אפשרויות שמשרד התחבורה מעמיד לרשות הציבור.                                                                                                             
כיום ניתן לבצע את רוב פעולות הרישוי כגון הנפקה או תשלום של רישיון נהיגה ורכב, באמצעות המוקד הטלפוני של משרד התחבורה 5678*, הפועל במשך כל שעות היום והערב, או באמצעות מענה אוטומטי, הפועל 24 שעות ביממה, ללא צורך להגיע למשרדי הרישוי.                                                                                                 במקביל לכך, ניתן לבצע פעולות רישוי ולקבל שירותי רישוי גם באינטרנט או בכל אחת מעשרות עמדות השירות האוטומטיות (“רשיומט”), הממוקמות בסניפי הסופר פארם בכל רחבי הארץ, ובמקומות מרכזיים נוספים.
בנוסף למשרד הרישוי קרסו המזגנים גם בחלק ממערכי הרכבת הקלה בירושלים. כתוצאה מכך הורדו הנוסעים והמערכים הוסעו למוסך הרכבת לתיקון מהיר. עם תום התיקונים שבה הרכבת לפעול כסדרה.    תקלה במערכת המיזוג ובתשתיות החשמל נרשמה גם במספר מחלקות בבית החולים שיבא בתל השומר, וכתוצאה מכך הצוות, החולים והמבקרים נאלצו להזיע שעות רבות ולהסתפק במאווררים שהעמידה הנהלת בית החולים עד שהתקלה תוקנה. “גם למטה במתחם הציבורי אין מזגן. במסדרונות חום אימים. אנשים מזיעים, מתקלחים אבל זה לא עוזר”, אמרה אחת החולות לחדשות ערוץ 2.
מבית החולים שיבא נמסר בתגובה: “לבית החולים בעיות קשות בתשתית החשמל שאינה נותנת מענה מלא לבית החולים, במיוחד בעתות עומס כמו בקיץ הנוכחי. התוצאה של חוסר באספקת החשמל הינה הפסקות חשמל והשבתת חלקים מבית החולים כולל הפסקות מיזוג”.


פי.סי.חץ