התאחדות קבלני המיזוג קיבלה פטור מתשלום עבור עובדי השטח 

התאחדות קבלני המיזוג קיבלה פטור מתשלום עבור עובדי השטח 

הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל פטרה לאחרונה את חברי התאחדות קבלני מיזוג האוויר וחימום בישראל, מתשלום בגין עובדי שטח.

מדובר בהישג חשוב עבור הארגון הצעיר שהושג בעקבות פגישה עם מנכ”ל הקרן, ועיקרו הענקת פטור לכל חבר התאחדות העונה להגדרה של קבלן רשום, מתשלום של כ-0.8 אחוז לחודש מגובה משכורתו של כל עובד שטח לקרן.
הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל נוסדה בשנת 1990 על ידי התאחדות הקבלנים והבונים בישראל והסתדרות עובדי הבניין והעץ. עם הקמתה, הציבה לעצמה הקרן מספר יעדים מרכזיים, בהם קליטת עובדים חדשים לענף, הכשרה מקצועית מתקדמת, שיפור תנאי רווחת העובדים, קידום נושא הבטיחות, מחקר ופיתוח טכנולוגי בענף והגדלת כמות העובדים הישראלים בענף.
מההתאחדות נמסר כי כל קבלן מיזוג אוויר וחימום שקיבל או יקבל  מכתב דרישה לתשלום והנו חבר הארגון, מוזמן לפנות למשרדיה ואנשיה יסייעו לטיפול בנושא. בנוסף, קבלנים שאינם עונים על ההגדרה יוכלו לקבל החזר מטעם הקרן על פעילויות כמו ימי השתלמות וימי עיון. ההחזרים יועברו ישירות להתאחדות כמקובל ויעמדו לזכות החבר לטובת ימי עיון, השתלמויות ופעולות נוספות.
“זהו עוד הישג מיני רבים עליהם אנו עמלים בכדי להקל ולעזור לכל חבר בהתאחדות קבלני מיזוג האוויר וחימום בישראל”, נמסר בהודעת ההתאחדות לחבריה.
במקביל, ממשיך הארגון בפעילותו הענפה לקידום ענייניו באמצעות מפגשים מצומצמים ברחבי הארץ. במפגש שנערך לאחרונה במשרדי חברת עתיד מיזוג אוויר ביבנה, הציגה הנהלת ההתאחדות את המטרות ואת הפעילות הנוכחית והעתידית.
ביום שישי ה-11 לספטמבר בשעה 09:30, תערוך ההתאחדות הרמת כוסית שתכלול ארוחת בוקר מפנקת במתחם הסינמה סיטי בגלילות.
בנוסף לחברים ומצטרפים חדשים ישתתפו באירוע ספקים ,יבואנים  ועוד
 


פי.סי.חץ