“אחים פולק” מרחיבה את קטגוריית מדחסי הסקרול

“אחים פולק” מרחיבה את קטגוריית מדחסי הסקרול

חברת אחים פולק מרחיבה את מגוון מדחסי הסקרול במטרה לתת פתרונות חכמים התואמים לשינוי המתרחש בשוק מיזוג האוויר והקירור בישראל.

חברת Panasonic  שהינה היצרן הגדול ביותר בעולם למדחסי קירור ומיזוג אויר חיפשה במשך תקופה להרחיב את מגוון המדחסים אותם מייצרת. בעקבות כך בחרה ורכשה לפני כשנה את מפעל מדחסי ה-Scroll של חברת Sanyo מה שמעניק לה את היכולת להרחבת מגוון מוצריה כמו גם את הגדלת יכולת הייצור.
חברת Panasonic ידועה כיצרן שחרט על דגלו איכות וטכנולוגיה מתקדמת.
המפעל מייצר מגוון רחב של מדחסי סקרול למיזוג אויר עבור כל הקררים R410A, R407C,R22,R134A. כמו כן כוללים גם דגמים לקירור והקפאה R404A ,R507.  
מפעל SANYO–PANASONIC  מצטיין באמינות ונצילות גבוהים, וברמת רעש נמוכה.
המפעל המשתרע על שטח ייצור של 71,000 מ”ר, הינו בעל כושר ייצור של 1.7 מיליון מדחסי סקרול בשנה ( השני בגודלו בעולם ).
המפעל בולט בגישתו למצוינות, קווי הייצור שלו מסודרים בקפידה, וכוללים בקרת איכות קפדנית בכל אחד משלבי הייצור.
ניכרת בו ההשפעה היפנית בכל הקשור להקפדה על תהליכי ייצור מבוקרים ומתועדים.
יצרנים רבים בארץ ובעולם בראשם כמובן מזגני  SANYO ו-Panasonic וחברות נוספות בארץ ובעולם דוגמת MIDEA,GREE  משתמשות במדחסים אלו באופן רציף על פס היצור שלהם.
הפיתוח המתמיד של מדחסי הסקרול מלווה בפעילות מו”פ בין היתר בתחומים: מכניקת רעידות ובקרת רעש, הנדסת חמרים, הרחבת מעטפת הביצועים של המדחסים, שיפור נצילות ושיפור הביצועים והאמינות של מנועי המדחסים.
אחים פולק מחזיקים מלאי שוטף של מירב דגמי Sanyo Scroll המתאימים לשוק הישראלי. רובם מתאימים בתפוקתם ובמידותיהם להתקנת/החלפת מדחסי סקרול אחרים הקיימים בשוק.
השילוב של מוצר איכותי דוגמת Sanyo scroll עם התמיכה הטכנית של חברת אחים פולק מאפשר ליצרנים ולקבלני השירות מימוש מיטבי של יתרונותיהם של המדחסים. 


פי.סי.חץ