לשלוט במזגן מהסמארטפון

לשלוט במזגן מהסמארטפון

חדש מתדיראן: שליטה מרחוק על מערכות מיזוג האוויר באמצעות רשת האינטרנט לדגמי מזגן מיני מרכזי תוצרת הארץ

תדיראן משיקה פיתוח ישראלי חדשני המאפשר חיבור המזגן לרשת האינטרנט ושליטה בו מרחוק בצורה אלחוטית, עם אפשרות להתחבר לבית חכם.
מדענים ומהנדסים בעולם כולו, נמצאים בחיפוש מתמיד אחר דרכים יצירתיות לשיפור היעילות האנרגטית של מערכות מיזוג האוויר יחד עם שיפור נוחות המשתמשים בתפעול.
תדיראן משיקה לראשונה, פיתוח מקומי כחול לבן, המאפשר שליטה ובקרה על מערכות המיזוג מכל מקום, באמצעות רשת האינטרנט דרך הסמארטפון, הטאבלט ו\או המחשב האישי. פיתוח זה מאפשר נוחות הפעלה מרבית ואף חיסכון אנרגטי משופר על ידי הפעלה ושימוש במזגנים רק בעת הצורך. 
מתאם תדיראן לשליטה מרחוק, מאפשר ביצוע שליטה מרחוק על הפעולות הבסיסיות של המזגן: כיבוי והפעלה, שינוי הטמפרטורה הרצויה, כיוון עצמת המאוורר, מצבי עבודה (חימום, קירור, ייבוש, אוורור וכדומה) והגדרת תזמון (טיימר) להדלקה\כיבוי. כל אלה על גבי רשת האינטרנט, כלומר מכל מקום בעולם בו יש גישה לרשת ואפילו מחו”ל.
מלבד הנוחות מתאפשר גם חיסכון באנרגיה – ניתן לעשות שימוש במזגן רק בעת הצורך, ולכבות אותו במקרים בהם יש חשש לבזבוז אנרגיה וחשמל - למשל אם במקרה שכחנו לכבות את המזגן כשיצאנו מהבית. 
מתאם השליטה מרחוק קיים כיום למזגנים מיני-מרכזיים של תדיראן, ובקרוב יהיה זמין גם לכל המזגנים העיליים. המתאם הנו כרטיס חכם המעבד פקודות אותן הוא מקבל ממרכז השליטה הנמצא על רשת האינטרנט, ומעביר אותן ליחידת מיזוג או לקבוצת יחידות מיזוג המוגדרות מראש. 
הכרטיס מותקן בתוך יחידת המזגן בהרכבה נסתרת, ומהרגע שהוא מותקן ניתן להתחבר לאתר האינטרנטי ולבצע בו פעולות שליטה במזגן. אלו מבוצעות באמצעות ממשק משתמש פשוט ונוח. מתאם זה הוא בעצם כרטיס שיודע לקבל פקודות ממרכז השליטה על גבי רשת האינטרנט  ולהעבירו ליחידת מיזוג או לקבוצת יחידות מיזוג המוגדרות מראש כל זאת דרך רשת האינטרנט הביתית הקיימת. מהרגע שבו מותקן המתאם ביחידת המיזוג, ניתן להתחבר לאפליקציית הענן למעשה מכל מקום ולבצע פעולות על המזגן.
 
תדיראן ממשיכה לפתח שימושים ואפשרויות נוספות שיתווספו בקרוב למערכת הממוחשבת, כמו פיתוח אפליקציות ייעודיות לשליטה במזגנים לאנדרואיד ו-IOS, חיבור למרכז השירות של תדיראן, ביצוע אנליזות שימוש, ניתוח תקלות וניתוח פרמטרים פנימיים של המזגן.
כמו כן תתאפשר הגדרת קבוצות מזגנים ושליטה מרוכזת בהם. על ידי הגדרת מספר יחידות מזגנים כקבוצה אחת, יהיה ניתן לשלוט בכולם בצורה מרוכזת. את הקבוצות יהיה אפשר לסווג בצורות שונות כמו מיקום או הרשאות משתמש. בקרוב יהיה ניתן לחבר WIFI גם במזגנים העיליים.
לקוחות תדיראן המעוניינים בשירות צריכים להתקשר לשירות תדיראן (טלפון: 1-700-700-946) ולקבל הנחיות מנציגי השירות של החברה.


פי.סי.חץ