למרות ההבטחות, אולם הספורט של ביה”ס בהרצליה טרם מוזג

למרות ההבטחות, אולם הספורט של ביה”ס בהרצליה טרם מוזג

היום הראשון של שנת הלימודים אמור להיות חגיגי ושמח.

אולם בבית הספר היסודי אלון בהרצליה נפתחו לאחרונה הלימודים בתחושה של חמיצות וחוסר נוחות לנוכח העובדה כי אולם הספורט בבית הספר טרם מוזג, חרף העובדה שהתקציב לכך אושר והובטח להורים כי מערכת המיזוג תותקן עד לתחילת שנת הלימודים.
“אני למדתי בבית הספר הזה לפני 30 שנה וכבר אז הבטיחו שאולם הספורט ימוזג. העירייה הבטיחה כי האולם ימוזג במהלך חודש אוגוסט אבל זה עדיין לא קרה. ביום שלישי התקיים באולם טקס פתיחת שנת הלימודים וזה היה ממש סיוט, חום בלתי נסבל. הבת שלי מתחילה שנה שנייה של התעמלות קרקע באולם והיום היא סיימה שיעור כשכולה נוטפת זיעה. יש באולם חוגים וטקסים רבים וזאת ממש בושה שהוא עדיין לא מוזג. ידוע כי אושר תקציב והעירייה הבטיחה שיהיה עד תחילת שנת לימודים וחבל שזה לא קרה”, אמרה אמא לתלמידה בכיתה א’ לאתר “לוקאל”.
זיו עומר, יו”ר ועד ההורים של בית הספר, ציין כי אומנם מערכת המיזוג היתה אמורה להיות מותקנת במהלך הקיץ וראש העיר ומנכ”ל העירייה פעלו לקידום הנושא, אלא שבפועל  התברר כי זהו “פרויקט מורכב משחשבנו ויימשך יותר זמן. המכרז הסתיים, יש מנהל פרויקט, שלב התכנון לקראת סיום ואוטוטו מתחילים בבנייה. מקווה שלקראת פברואר נהיה עם מיזוג”.
מהעירייה נמסר בתגובה: “אולם הספורט של ביה”ס אלון ישופץ וימוזג בתוך מספר חודשים, כבר בשנת הלימודים הנוכחית”.


פי.סי.חץ