חברי התאחדות קבלני המיזוג הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה

חברי התאחדות קבלני המיזוג הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה

שנה חדשה היא זמן לסיכומים ולהצבת יעדים ומטרות, ואת זה בדיוק עשו חברי התאחדות קבלני מיזוג אוויר וחימום בישראל שהתכנסו יומיים לפני כניסת השנה העברית החדשה בסינימה סיטי במתחם גלילות.

למעלה מ-150 נציגי חברות קבלניות הגיעו לאירוע החגיגי והמוצלח אותו כיבדו בנוכחותם גם ניר ניצן, מנכ”ל ברימאג מערכות, יבואנית מזגני LG  בישראל; יגיל וויט, מנכ״ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים; דורון עמיר, מנכ”ל אקון טק, יבואנית מזגני מיצובישי בישראל ויוסי מתיתיהו, מנכ”ל פי.סי. חץ.
את הבאים קידמה עמדת רישום של ההתאחדות ומספר דוכנים ביניהם דוכן של חברת טויטופלסט שהציגה לראשונה את מוצריה החדשים כולל תריסי אלומיניום משולבים עם תאורה; חברת הליסינג השיתופי מוביל ליס שהציגה שני רכבים של חברת ניסן במבצע מיוחד עם תנאים מצויינים לחברי ההתאחדות, וחברת GPS לעסקים שחילקה הטבות לחברים בהן שתי פגישות ייעוץ ללא תשלום לכל חבר המעוניין פלוס מנוי לשלושה חודשים בחינם לחברת יפעת מכרזים.
אחרי שנהנו מארוחת בוקר מפוארת שכללה גבינות, קישים ,סלטים ושתיה חמה וקרה, נכנסו הנוכחים לאולם עם כוסות יין והרימו כוסית יחד עם מנחה האירוע ויו”ר ההתאחדות, אלי מתיתיהו שתיאר את חזון ומטרות הארגון שהוקם, כידוע, לשדרג את מעמדם המקצועי של חבריו ולפעול למיסוד הענף. מנכ”ל ההתאחדות, יובל בריק, פרס בפני הקהל את המטרות והיעדים של הארגון לשנה הבאה, וציין כי מדובר בשנה “רבת אתגרים מקצועיים וכלכליים. בכל אלה נזדקק לתבונה רבה, לחשיבה זהירה ואחראית וגם לאחדות שבלעדיה לא נעמוד. אני מאחל לכולנו כי נשכיל למצוא בתוכנו את הכוחות האישים והמשותפים כדי לשאת ביחד את המסע המיוחד הזה ששמו התאחדות קבלני מיזוג אוויר וחימום בישראל.”
אורח הכבוד, ח”כ מיקי זוהר, חבר ועדת כספים וחבר ועדת איכות הסביבה ניצל את הבמה כדי להדגיש את הצורך בארגון מקצועי אשר מוביל את מיסוד הענף בהיבט של רגולציה, כולל הסדרת הצעת חוק למיסוד המקצוע, והבטיח להמשיך לשתף פעולה עם ההתאחדות בנושא. 
האירוע נחתם בהרצאות של חברת טויטופלסט בנושא חידושים בתחום פיזור אוויר, מוביל ליס וחברת GPS לעסקים בנושא ניהול שירות וניהול משברי שירות בעידן הפייסבוק ותופעת השיימינג, וחלוקת שי לחג למשתתפים. 


פי.סי.חץ