אלקטרה תחשוף באקלימה מספר פתרונות מיזוג וחימום חדשניים

אלקטרה תחשוף באקלימה מספר פתרונות מיזוג וחימום חדשניים

אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים תחשוף במסגרת תערוכת אקלימה 2015 הבינלאומית שתתקיים בגני התערוכה בתאריכים 3-5 לנובמבר, שורה של פתרונות וטכנולוגיות חדשניות בתחום מיזוג האוויר והחימום.

סדרת אלקטרה Premier הינה סדרת המזגנים העיליים הראשונה בישראל שמציגה שתי טכנולוגיות פורצות דרך בתחום המיזוג: גלאי נוכחות (Intelligent Eye), השולט על פעולת המזגן בהתאם לנוכחות האנשים בחדר וגלאי דליפות גז אינטגראלי, המתריע על תקלה בזמן אמת ומונע נזק למערכת. בנוסף, יוצג המאייד הפנימי בעל עיצוב פורץ דרך, אשר זכה בפרס הבינלאומי Good Design Award 2013, פנל קדמי ממונע חשמלית, תאורה נסתרת, ומגיע בצבע לבן או כסף.  
חידוש נוסף שתציג אלקטרה בתערוכה הוא אלקטרה SOLAR, מזגן עילי בטכנולוגיית אינוורטר, הפועל הן על חשמל והן על אנרגיית השמש באמצעות פנל פוטו-וולטאי. המזגן כולל מערכת פיקוד ובקרה ממוחשבת לניהול מקור אספקת הכוח למזגן (שמש, חשמל או מצברים). המזגן בתפוקה מרבית של 15,000 BTU/h (1.5 כ”ס), מה שהופך אותו אידיאלי  לחדרים בגודל של עד 20 מ”ר כגון אתרי בנייה, משרדי מכירות, עמדות שמירה, צימרים, קראוונים וכדומה. 
פיתוח מעניין נוסף שתציג אלקטרה הוא מערכת ממוחשבת לשליטה ובקרה מרחוק על מזגנים, המיועדת בעיקר למוסדות ציבור, בנייני משרדים ועסקים, בשם אלקטרה NET. המערכת כוללת יחידת קצה, המותקנת במזגן וכוללת גלאי נוכחות, יחידת MASTER  מרכזית, המסוגלת לשלוט על מספר רב של מזגנים באמצעות אפליקציה לטלפונים חכמים (אנדרואיד ו-IOS) לרבות תפעול קולי. בדרך זו ניתן להפעיל ולהפסיק את פעולתם של עשרות מזגנים מכל מקום, לקבוע את תנאי העבודה שלהם בכל עת לחסכון בחשמל ולקבל חיווי על מצב הפעולה והתקלות. 
עוד תחשוף אלקטרה לראשונה, מערכת חדשה בקטגוריית משאבות החום תחת המותג אלקטרה AQUA. המערכת, שפותחה על ידי אלקטרה ומיוצרת במפעל שלה בראשון לציון, כוללת מעבה בטכנולוגיית אינוורטר ומודול הידרוני, אשר מחמם מים, המשמשים לחימום (תת רצפתי / רדיאטורים) וכן לסניטציה. יתרונות המערכת הם פעולה בתנאי טמפרטורה קיצוניים של עד C°15 וחיסכון ניכר באנרגיה. המערכת מיועדת למקומות קרים במיוחד כמו צפון הארץ והרי ירושלים, והיא כבר משווקת למספר מדינות אירופאיות, כמו גרמניה וצרפת. 


פי.סי.חץ