התאחדות קבלני המיזוג תערוך את הכנס השנתי בתערוכת אקלימה

התאחדות קבלני המיזוג תערוך את הכנס השנתי בתערוכת אקלימה

הכנס השנתי של התאחדות קבלני מיזוג אוויר, יתקיים השנה ביום ג’, ה-3 לנובמבר במסגרת תערוכת אקלימה. האירוע החגיגי נועד להעשיר את החברות וקבלני מיזוג האוויר בכלים ומידע מקצועי, חידושים בענף, בחקיקה ותקנים רלוונטיים.

“אני משוכנע כי הכנס ופעילות ההתאחדות, יסייעו בהתמקצעות הענף וזו למעשה המטרה שלנו - לתת כלים מקצועיים, ובעיקר מידע על חידושים ותקנים בענף, על מנת להקל על עבודת הקבלנים וחברות בתחום, שעד היום לא היה להם גוף, שפועל באופן מכוון ומגמתי למיסוד הענף והעוסקים בו”, אמר מנכ”ל ההתאחדות יובל בריק. 
הכנס ייפתח בהרצאה של ד”ר ריכרדו גורה, ראש ענף בטיחות ואש במכון התקנים, בנושא חידושים ועדכונים לתקן 1001. 
בהמשך תתקיים הרצאה המעניקה כלים לניהול עסק בענף המיזוג: גיוס ושימור כח אדם, מכירות, שיווק באינטרנט ועוד, על ידי חברת SUCCESS.
כמו כן תתקיימנה הרצאות בנושא מזגני מיני, על ידי אורי הדר, מנכ”ל הפיתוח של תדיראן , והרצאה בנושא חידושים במיזוג אוויר (מיזוג אויר סולארי, קירור רצפתי ועוד) של משה לבקוביץ’, המהנדס הראשי של חברת אלקטרה. 
מהנדס דני קנובליך מחברת ברימאג מערכות, ירצה על שילוב מערכות VRF בענף הבנייה. 
את הכנס תחתום הרצאתו של מהנדס  רפי אהרוני ממשרד מהנדסים אסא אהרוני על מערכות הידרותרמיות. אהרוני יסקור את החידושים בתחום מערכות מים ושילובן בעולם המיזוג. 
ההתאחדות, שהחלה את פעילותה בשנה האחרונה, מקווה לגייס חברים נוספים, שיתרמו להשגת השפעה אמיתית על חקיקה והתמקצעות בענף המיזוג בישראל.
ההתאחדות תציב במשך שלושת ימי התערוכה, דוכן מידע מאויש, שימוקם בביתן 11, ובו תוכלו לקבל מידע על פעילות ההתאחדות והצטרפות לעמותה.


פי.סי.חץ