שליטה מושלמת ביח' מפוח - נחשון

שליטה מושלמת ביח' מפוח - נחשון

מחשבים אזוריים קומפקטיים לבקרת מבנה במבני ציבור: TCP-IP-WEB-03

ישראל וולק, סמנכ"ל שיווק ומכירות מיטב טק
במשך השנים, ככל שנוספו יותר ויותר בנייני משרדים גדולים, מפוארים ורבי קומות, המאכלסים מספר  חברות שונות, כשכל חברה פרוסה על פני מספר קומות, נוצר הצורך לטפל בנושא בקרת מיזוג האוויר בצורה פרטנית בכל אחת מהחברות, ולא בצורה מרוכזת לכל הבניין כפי שנהגו בעבר.
למטרה זו פיתחה מיטב-טק מערכת יעודית, הכוללת מחשב אזורי דגם TCP-IP-WEB-03, בקרים בתקשורת RS485 במספר פרוטוקולים שונים שהנפוצים בניהם MODBUS ו-BACNET, פנל הפעלה למשתמש / טרמוסטט חדר, וגלאי נוכחות אינפרא אדום פסיבי לחסכון באנרגיה. 
המערכת מחוברת לרשת האטרנט של הבניין, ומאפשרת גישה נוחה ומהירה מכל מחשב בבניין בהתאם להרשאות כמובן, לכל הבקרים למטרת שליטה ובקרה. 
ריכוז אזורי או קומתי של קווי התקשורת אל המחשב האזורי, גורם לחסכון ניכר בעלויות הכבלים ועבודות הכבילה.
הבקרים - כולם ממשפחת ה-CTU של מיטב-טק, בנויים להתקנה על פס דין וכוללים: 8 D/I 8, D/O ,A/I 2 ,A/O 2 3 כניסות לרגשי טמפרטורה, כניסת קו תקשורת RS485 וחיבור לרשת האטרנט. 
 
 
בקרים בתקשורת RS 485
 
ניתן לקבל בקרים עם יציאות מתח של 230Vac, 24Vac, 12Vdc.
כל בקר כולל כניסה לפנל הפעלה (טרמוסטט חדר) להתקנה על הטיח או תחת הטיח וכניסה לגלאי נוכחות. אחת היציאות של הבקר בנויה למיתוג מעגל התאורה על בסיס נוכחות. הבקרים כוללים תוכנת הפעלה ושליטה על יחידת מיזוג האוויר ומעגל תאורת החדר. 
בנוסף, כולל כל בקר חבילת תוכנה לחסכון באנרגיה המאפשרת ניתוק המיזוג והתאורה בחדר על בסיס נוכחות, הגבלת תחום טמפרטורה למינימום ומקסימום, ונעילת מקשים חלקית או מלאה.
 
 
גלאי נוכחות אינפרא אדום פסיבי לחסכון באנרגיה
 
 
המחשב האזורי TCP-IP-WEB-03 כולל 4 כניסות של RS485, ועל כל אחת מהכניסות ניתן לחבר עד 60 בקרים. מספר הבקרים שניתן לחבר למחשב אחד הנו 240. 
המחשב מסופק עם תוכנת HMI מתקדמת, מסכים גרפיים ברמה גבוהה מאד, ברורים ונוחים למשתמש.
 
 
פנל הפעלה למשתמש/ טרמוסטט חדר
 
המסכים כוללים סכמות קומתיות מדוייקות בהתאם לתכנית אדריכל, הצגה גרפית ברורה של נתוני החדר, הצגה גרפית מלאה ודינמית של יחידת המיזוג בחדר על כל מרכיביה, מסכי הגדרות, תוכנית שבועית עם ימים מיוחדים, היסטוריה ומסכי התראות.
התוכנה תומכת בשליחת הודעות SMS או הודעות מייל במידת הצורך.
ניסיוננו רב השנים, ושיתוף הפעולה הפורה בין מחלקות הפיתוח והגרפיקה של החברה, מאפשר לנו לספק מענה מהיר וברמה גבוהה ביותר גם לדרישות והגדרות מערכת לא סטנדרטיות.
זה כוחנו ובזה יתרוננו.
 
 


פי.סי.חץ