תדיראן גרופ השיקה את חטיבת “תדיראן אנרג’י”

תדיראן גרופ השיקה את חטיבת “תדיראן אנרג’י”

בכירים מהשותפויות העסקיות של תדיראן אנרג’י מרחבי העולם הגיעו במיוחד לאירוע, במסגרתו נחשפה החטיבה המתמחה באספקת פתרונות מתקדמים וחסכוניים באנרגיה לתחומי מיזוג האוויר והתאורה

משה ממרוד, מנכ”ל ובעל השליטה של תדיראן גרופ אירח בכירים של החברות השותפות העסקיות של תדיראן באירוע להשקת חטיבת “תדיראן אנרג’י” שנערך לאחרונה במתחם רידינג 3 בנמל תל-אביב.
לאירוע החגיגי  שנערך במעמד שגריר איטליה בישראל, פרנצ’סקו מריה טאלו ושגריר יפן בישראל, שיגאו מאצוטומי, הגיעו במיוחד בכירים של החברות השותפות העסקית של תדיראן אנרג’י מרחבי העולם ביניהם: איצ’ירו הונגו, דירקטור בחברת טושיבה קרייר ואחראי על המכירות של החברה באירופה וצפון אמריקה, לואיג’י רוזטיני, מנהל המכירות הבינלאומיות בחברת ארמק מאיטליה ופיאליטוס הי, מנהל המכירות בחברת שאונגליאג מסין. 
כמו כן השתתפו באירוע ד”ר ישראל בירן, סגן נשיא חברת enVerid Systems הישראלית, ד”ר כריסטינה קאפוטו, מנהלת המחלקה הכלכלית בשגרירות איטליה בישראל ומורן ממרוד-לביאד, סמנכ”לית אסטרטגיה בתדיראן גרופ. 
עוד השתתפו באירוע באירוע כ-300 יועצים, קבלנים, מהנדסים ואדריכלים בכירים מרחבי הארץ, והוא כלל קוקטייל, נאומים וברכות, הרצאות מקצועיות על פתרונות מיזוג וחסכון אנרגטי שחטיבת “תדיראן אנרג’י” מציעה, מופע אמנותי של אמן החושים ליאור סושרד שגם הנחה את הערב ולבסוף ארוחת ערב.
חטיבת האנרג’י של תדיראן מתמחה באספקת פתרונות מתקדמים וחסכוניים באנרגיה לתחום מיזוג האוויר והתאורה, המאפשרים לעשרות אלפי לקוחותיה במגזר המוסדי, התעשייתי והפרטי לחוות מדי יום איכות חיים טובה יותר בכל מקום בו הם נמצאים. החטיבה מייצגת בישראל מגוון רחב של מותגים מתקדמים כמו טושיבה VRF, ענקית המיזוג היפנית המתמחה בפיתוח פתרונות פרמיום ומערכות VRF ואינוורטר מתקדמות ויעילות לשימוש ביתי ומסחרי; ארמק, אחת החברות המובילות בתחום יחידות טיפול אוויר (יט”א), יחידות מפוח נחשון ומערכות עיבוי אוויר או מים העומדות בכל התנאים המחמירים של  EUROVENT ו-ASHRI; ו- שאונגליאג, החברה השנייה בגודלה בעולם למערכות מיזוג אוויר מסוג ספיגה.
משה ממרוד, מנכ”ל ובעל השליטה של תדיראן גרופ: “אני שמח וגאה להיות כאן הערב ולהשיק את חטיבת האנרגיה החדשה של החברה ששמה לה למטרה ליצור סביבה ירוקה ותיצור שינוי משמעותי בחיים של כולנו. הטכנולוגיות המתקדמות והחדשנות שתדיראן מציעה מאפשרים חסכון משמעותי באנרגיה ומייצרים סביבה ירוקה יותר”.
 
*בתמונה - פרנצ'סקו מריה טאלו  ומשה ממרוד. צילום סיון פרג


פי.סי.חץ