תדיראן משיקה שיטת מיזוג ייחודית שאינה פוגעת בעיצוב המבנה

תדיראן משיקה שיטת מיזוג ייחודית שאינה פוגעת בעיצוב המבנה

ה-Ducted Wind מהווה פתרון חסכוני וחכם להתקנת מערכות מיזוג אוויר בבנייני מגורים ומגדלים מסחריים תוך שמירה על חזות אחידה ואסתטית של הבניין

תדיראן מובילה מהפיכה בעולם המזגנים ומשיקה את ה-Ducted Wind: מערכת מיזוג אוויר עם פריצת דרך טכנולוגית ובלעדית המאפשרת התקנת מזגנים בבנייני מגורים ומגדלים מסחריים ללא פגיעה בחזות האדריכלית של המבנים על ידי בניית פיר פנימי בתוך המבנה.
מערכת ה-Ducted Wind, אשר פותחה במפעל המזגנים של תדיראן בעפולה, מאפשרת לאדריכלים, קבלים ויזמים פתרון חסכוני, נוח וחכם למגדלי מגורים בעיצוב המשתלב עם המבנה באופן שאינו פוגע במראהו החיצוני של המגדל’ חוסך שטח נדל”ני יקר עבור הקבלן והאדריכל.
כמו כן, המערכת  מורכבת ממעבה ויחידה חיצונית בעלת צללית נמוכה ולכן ניתן להתקינם במקומות נסתרים כמו גגות ומסתורי כביסה על ידי שימוש בתעלות אוויר, ובכך לחסוך בשטחי המבנה ולשמור על חזות אחידה ואסתטית של הבניין.
מערכת ה-Ducted Wind של תדיראן בעלת פעולה שקטה וידידותית לסביבה הודות לחיבור תעלות אוויר למעבה אשר מפחיתות את רמת הרעש באופן ניכר. בנוסף, המערכת עושה שימוש במדחסים מתקדמים ובמנועי DC יעילים במיוחד המעניקה אפשרות לשילוב מערכת לחימום מים לקבלת חיסכון ניכר בהוצאות החשמל.
מערכת המיזוג של תדיראן מאפשר מגוון אופציות לבקרות מתקדמות: שימוש בטכנולוגיית האינוורטר, בקרת בית חכם ומבנה, שליטה אלחוטית במתקדמת בטכנולוגיית ה-WIFI, אופציה לבקרת חדרים חכמה המאפשרת ויסות אופטימאלי בכל חדר, פאנל חכם להפעלה כפולה הכולל פונקציית שבת באישור המכון מדעי-טכנולוגי להלכה.
משה ממרוד, מנכ”ל ובעל השליטה בתדיראן גרופ: “אנו גאים ונרגשים להשיק היום מערכת מיזוג עם טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך ברמה עולמית שפותחה על ידי מהנדסי החברה במפעל שלנו בעפולה. תדיראן חרטה על דגלה להביא חדשנות וטכנולוגיות ייחודיות בכל התחומים בהם היא עוסקת ובזה אנו מתמקדים. מערכת המיזוג החדשה של תדיראן, שלמעשה מבטלת את הצורך במגדלי קירור או מרפסות מעבים ומזגנים חיצונים , תוביל מהפיכה אמתית בשוק המזגנים בישראל ובעולם”.


פי.סי.חץ