יום ההולדת ה-40 של אימקם יצויין  במפגש חגיגי בפברואר

יום ההולדת ה-40 של אימקם יצויין במפגש חגיגי בפברואר

אימקם 2000, איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר חוגג 40 שנה להיווסדו. האירוע החשוב יצויין במפגש חגיגי שיתקיים ביום שלישי 2 לפברואר 2016 בכפר המכבייה ברמת גן.

המפגש ייפתח בשעה שלוש אחר הצהריים בטקס מיוחד של חלוקת תעודות הוקרה לחברי הוועדה היוזמת של אימקם: פרופ’ אברהם שיצר, מהנדס שמואל אדלר, מהנדס גדעון רוזן (ז”ל), מהנדס עמוס ברקוביץ ומהנדס רוברט גרי. לאחר מכן יעדכן יו”ר אימקם עמוס ברקוביץ את הנוכחים על הפעילות השוטפת ותתקיים הרצאת אורח על ידי מרצה ששמו ונושא הרצאתו יפורסמו בהמשך.
את החלק המקצועי של הכנס יפתח פרופ’ אברהם שיצר, לשעבר דיקן הפקולטה למכונות בטכניון עם הרצאה בנושא “ניתוח כשל של מדחס טורבינה למיזוג אוויר”. Alain Boullan, מנהל שיווק אזורי של חברת CLIVET  המיוצגת בארץ על ידי חברת גדיר מערכות, יסקור את סל הפתרונות לחסכון במערכות מיזוג אוויר מרכזי של החברה האיטלקית. 
מהנדס יורם סריג מחברת בני בר סריג – לוחות חשמל והנדסת חשמל בע”מ, יציג את התקן ישראלי 61439 - לוחות חשמל במערכות מיזוג אוויר, ואילו  מהנדס יגאל שניידר, מנכ”ל חברת אלכסנדר שניידר, ירצה על פתרונות הקירור והמיזוג “הכי חמים” בתחום הדאטה סנטרס בארץ.
את האירוע יחתום מהנדס מיכאל אנגלר עם סקירה על קורס קררים טבעיים המאורגן על ידי ממשלת גרמניה ואשר בו השתתף, לקראת המחזור הקרוב שייפתח בסוף פברואר. 
חברי אימקם מתבקשים להשלים את הערותיהם ולהחזיר את טפסי המשוב אשר מסייעים לתכנון פעילות הארגון בעתיד, ואת תשלום דמי החבר לשנת 2016 שהועלו ל-500 ש’’ח. ראוי לציין כי המקדימים לשלם את דמי החבר לשנת 2016 עד סוף שנת 2015, ישלמו סך של 450 ש’’ח בלבד. ראוי לציין כי האיגוד פועל להשגת תרומות וחסויות, ומבקש מחהחברים להתגייס לנושא במסגרת ועדת התרמה שתוקם בהמשך.
חברים המעוניינים להשתתף בקורס לגזי קירור הנערך בגרמניה מתבקשים להירשם במזכירות האיגוד. עדיפות ניתנת לנרשמים מגופים העוסקים בלימוד והדרכה על פני עובדי גופים פרטיים.
הכנס הבא יתקיים בכפר המכבייה ב-7 ליוני 2016.
 


פי.סי.חץ