טושיבה ממשיכה להוביל בחדשנות ב-2016

טושיבה ממשיכה להוביל בחדשנות ב-2016

תדיראן משיקה סדרת מעבים מתקדמת למגזר הפרטי והמוסדי, וסדרת MINI VRF בעלת מעבה ייחודי לבנייה רוויה מבית טושיבה

גיל פינקלשטיין, מנהל חטיבה VRF תדיראן גרופ
 
מאחורי הסלוגן של חברת טושיבה - “leading innovation”, ניצבת המחויבות של  טושיבה להוביל את תחום מיזוג האוויר. מאז ומעולם התוותה טושיבה את הדרך בתחום מיזוג האוויר ובין השאר הייתה הראשונה לפתח את “מהירות הקרר המשתנה” באמצעות מדחס אינוורטר.
בשנה הקרובה טושיבה ממשיכה להוביל ולחדש, ומשיקה שתי סדרות VRF חדשות: SMMS-e ו-MINI VRF.
סדרת SMMS-e הינה סדרת מעבים חדשה ומתקדמת בתפוקות מקסימליות של עד 210,000 BTU/h (בקירור) למעבה בודד וביעילות של COP 4.0 (לחלק מהמעבים).
מערכת ה-SMMS-e נותנת מענה מושלם למגזר הפרטי והמוסדי כאחד, כאשר השימוש המיטבי נעשה במוסדות ובמבני ציבור אשר חרטו על דגלם את נושא החיסכון באנרגיה וזאת על ידי שימוש מושכל בטכנולוגית האינוורטר.
לסדרה זו מספר יתרונות מהותיים:
אפשרות להפעלת יחידה אחת בלבד - הודות למדחסים מתקדמים הייחודיים למערכת זו, מטיפוס TWIN ROTARY המיוצרים בטושיבה ומפעילים את יחידת העיבוי, ניתן להפעיל יחידת פנים אחת מתוך כל היחידות שהותקנו במערכת ה-VRF, והתוצאה היא שמירה על תפוקה של כ-5%-10% מסך התפוקה המקסימאלית של המערכת וזאת מבלי לגרום לניתוקי סרק של יחידת הפנים עקב אילוצי המערכת.
המדחס הינו לב המערכת והייחודיות שב-TWIN ROTARY היא מניעת רעידות כשהתוצאה הסופית היא פעולה  אחידה ושקטה במיוחד.
נוחות תכנונית - מערכות ה-VRF של טושיבה מאפשרות למתכנן ולקבלן הביצוע גמישות מרבית לאורך צנרת מירבי של 1000 מ’, הפרש גובה בין יחידת העיבוי לבין יחידת הפנים עד 90 מ’ ומגוון רחב של יחידת פנים.
חיבור ליט”א - תדיראן הינה החלוצה בתחום והיא זאת אשר גילתה פוטנציאל בחיבור מעבה VRF ליט”אות כאשר נדרש למזג אולמות גדולים כגון: אולמי אירועים, אולמי תרבות, ספורט ועוד. היתרון בשילוב כזה הוא החיסכון באנרגיה והאמינות של מערכת ה-VRF
סדרת ה-MINI VRF נותנת מענה מיטבי לבנייה רוויה הודות למעבה ייחודי עם זריקת אוויר אופקית אשר ניתן להתקינו במסתור כביסה או כל מסתור אחר עקב גודלו הפיזי הקטן במיוחד. בתפוקות של 41,000 עד 114,000 BTU/h.
תדיראן זכתה לאחרונה בפרויקט היוקרה הרצליה הילס ובו יותקנו 600 מערכות MINI VRF של טושיבה.
יחידות הפנים של טושיבה עברו אף הן מתיחת פנים והותאמו למקומות שבהן הנמכת התקרה מינימאלית וזאת בהתאמה לאילוצי בנייה ולמגבלות הגובה. טושיבה מציגה יחידות פנים מתועלות בגובה 21 סמ’ בלבד אשר מתאימות במיוחד לחדרי שינה ולמקומות ואתרים אשר נדרשות בהם יחידות חרישיות במיוחד.
בד בבד, קו מערכות הבקרה המתקדמות של טושיבה הורחב בשנת 2016 וכעת ניתן לנטר את נתוני המערכת באמצעות טלפון חכם אשר מוצמד על ידי טכנאי השירות למשדר אשר נמצא בכל יחידת עיבוי, המידע המנוטר ניתן לניתוח מהיר על ידי צוות השירות של תדיראן על מנת לתת מענה הולם תוך זמן קצר ללקוח תוך כדי ליווי ותמיכה לכל אורך הפרויקט.
שתהיה לכולנו שנה אזרחית מוצלחת ומלאה עשייה.
 


פי.סי.חץ