שניידר אלקטריק שוב הוכרזה כחברה המובילה בתחום ה-DCIM

שניידר אלקטריק שוב הוכרזה כחברה המובילה בתחום ה-DCIM

זו השנה השנייה ברציפות שחברת המחקר גרטנר ממקמת  את שניידר אלקטריק ברביע המוביל בתחום ה-DCIM בריבוע הקסם שלה.

חברת המחקר הבינלאומית גרטנר (Gartner) מיקמה את שניידר אלקטריק בפעם השנייה ברציפות ברביע המוביל בריבוע הקסם של גרטנר בתחום ה-DCIM - ניהול תשתיות מרכזי נתונים והכריזה כי פתרון ה-StruxureWare של שניידר אלקטריק הינו הפתרון המוביל היום בתחום.
זו השנה השנייה ברציפות שחברת המחקר גרטנר ממקמת  את שניידר אלקטריק ברביע המוביל בתחום ה-DCIM בריבוע הקסם שלה. זאת בזכות השילוב בין החזון לבין היכולת להוציאו לפועל. היכולת לאסוף נתונים, לבצע ניטור ואוטומציה, תכנון ויישום המאפשרים תצוגה משולבת ומרובת פנים של כל המערכות הפיסיות הקריטיות הקשורות  לניהול מרכז הנתונים תוך שיפור מתמיד בביצועים עסקיים וחסכון באנרגיה.  
דורון קרופמן, מנהל פעילות APC ישראל מבית שניידר אלקטריק: “אנו גאים להיבחר בפעם השנייה על ידי גרטנר כמובילים בתחום ניהול תשתיות מרכזי נתונים (DCIM). בחירתה של גרטנר בשניידר אלקטריק בפעם השנייה מאששת את יכולתנו לסייע למנהלי מרכזי נתונים לנהל את המתקנים הקריטיים באופן מיטבי  ולקיים תהליך קבלת החלטות מושכל בנושא על סמך ניתוח הנתונים בזמן אמת”.
פתרון StruxureWare for Data Centers הינו חבילת תוכנות לניהול משולב, המתוכננת לטפל בכל ההיבטים של התשתית הפיסית של הדאטה סנטר הנחוצים כדי למקסם את הזמינות והיעילות של המתקן. החבילה משלבת את כלי התוכנה המובילים של DCFM (ניהול מתקן דאטה סנטר) ו-DCIM (ניהול תשתית דאטה סנטר), כדי לספק פונקציונאליות של איסוף נתונים, ניטור ואוטומציה, ותכנון ויישום, המאפשרים תצוגה משולבת ומרובת פנים של כל המערכות הפיסיות הקריטיות הקשורות לדאטה סנטר.
שניידר אלקטריק  הנסחרת בבורסת פריז, הינה חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה ואוטומציה. החברה פעילה ביותר מ-100 מדינות, ומעסיקה מעל ל-170 אלף עובדים ברחבי העולם. בשנת 2014 היקף המכירות של החברה הסתכם ב-25 מיליארד יורו. שניידר אלקטריק מסייעת ללקוחותיה ברחבי העולם לנהל אנרגיה ותהליכים בצורה בטוחה, אמינה, יעילה וברת קיימא. שניידר אלקטריק החלה לפעול ישירות בישראל החל משנת 1985. ב-1999 מיזגה את פעילות הסוכנים המקומיים והחלה לפעול כסניף שניידר אלקטריק ישראל. במסגרת פעילותה בארץ משווקת החברה את מגוון מוצריה ופתרונותיה באמצעות מפיצים מורשים ושותפים עסקיים. 


פי.סי.חץ