כנס איגוד אימקם 2000 הבא יתקיים ב-7 ליוני

כנס איגוד אימקם 2000 הבא יתקיים ב-7 ליוני

הכנס הבא של אימקם 2000, איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר, יתקיים ביום שלישי 7 ביוני 2016 בשעה 14:00 בכפר המכבייה ברמת גן. כמיטב המסורת ישולבו בכנס הרצאות של מרצים מקומיים לצד הרצאת אורח מחו”ל.

 
אחרי דברי הפתיחה של יו”ר האיגוד מהנדס עמוס ברקוביץ, יבחן זיו לזר, מנהל המחלקה הכלכלית של התאחדות בוני הארץ, את השלכות כלכלת ישראל בשנת 2016 על ענף הבנייה וענף מיזוג האוויר בפרט.
את הצד המקצועי של הכנס יפתח מהנדס חנן בראלי, קור עז מהנדסים בסקירת מדדים שונים לבחינת יעילות של יחידות צ’ילר למיזוג אוויר, ואילו מהנדס חנוך שוויצר מחברת אחים פולק, ימנה שורה של חידושים בציוד מיזוג אוויר בחברות המיוצגות על ידי אחים פולק.
מהנדס קובי יעקוב מחברת מטלפרס ירצה על חידושים ועדכונים בדמפרים לשליטה באש ובעשן, ומרצה מחברת STERIL-AIR האמריקנית שהגיע ארצה כאורח חברת וקס עבודות מתכת, יתן סקירה בנושא שימוש בנורות UV במערכות מיזוג אוויר. את האירוע יחתום נציג חברת משב מערכות מיזוג אוויר בנושא שיפורסם בהמשך.
 
הנהלת אימקם 2000 מבקשת למסור כי:
א. בתחילת חודש נובמבר 2016 יתקיים הכנס השנתי של התאחדות מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה באילת, ובו יכללו גם מספר פאנלים במיזוג אוויר. החברים המעוניינים ירשמו במשרדי התאחדות מהנדסי החשמל. 
ב. כנס אימקם הבא יתקיים בכפר המכבייה בחודש פברואר 2017 ויהיה במימון של נותן חסות אשר שמו יימסר בנפרד.
ג. חברי האיגוד מתבקשים להשלים את הערותיהם ולהחזיר את טפסי המשוב אשר מסיעים מאוד בתכנון פעילות האיגוד בעתיד ובחירת הנושאים המעניינים את ציבור החברים.
ד. סכום התשלום השנתי הועלה החל משנת 2016 ל-500 ש’’ח לשנה ויש להסדיר את התשלום בהקדם האפשרי.
ה. חברים המעוניינים להשתתף בקורס לגזי קירור הנערך בגרמניה מתבקשים להירשם במזכירות האיגוד. עדיפות ניתנת לנרשמים יוצאי גופים העוסקים בלימוד והדרכה. משך הקורס כשבועיים והוא יהיה על חשבון המארחים הגרמנים (למעט הטיסה מישראל לגרמניה וחזרה).                                                                                                                 
ו. איגוד ASHRAE מצפה כי נציגי אימקם ישתתפו בכנסי ASHRAE וכן יפעלו כחברים בוועדות השונות של ASHRAE. חברים המעוניינים לפעול בוועדות מתבקשים להתקשר למזכירות האיגוד.                                                                                                   
ז. חברת לורדן  מקיבוץ כפר סאלד מחפשת מהנדסי קירור ומיזוג אוויר. המעוניינים יפנו ישירות לחברת לורדן.
 
 
 
 
 


פי.סי.חץ