חדש מאלקטרה:

חדש מאלקטרה:

לילה שלם של חימום בפחות מ-2 ש’ לחדר

 
אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים מקבוצת אלקטרה מוצרי צריכה פיתחה מערכת מיזוג דירתית מיני מרכזית חדשנית בשם “אלקטרה מיני מקס +”, המאפשרת לילה שלם של חימום (7 שעות) בפחות מ-2 שקל לחדר.
מערכת “אלקטרה מיני מקס +” פותחה במיוחד בהתאם לדרישות השוק הישראלי והיא מתאימה למזגנים המיני מרכזיים של אלקטרה, הן בגרסת אינוורטר והן בגרסה הרגילה. בבסיסה מדובר במערכת דמפרים חכמה, היודעת לשלוט על הטמפרטורה בכל אחד מהחדרים בבית באופן עצמאי, מאפשרת לנתק את אספקת האוויר לחדרים לא מאוכלסים (למשל, המטבח והסלון בלילה), ומכבה אוטומטית את המזגן במקרה של חוסר דרישה.
בבדיקות שערכו מהנדסי אלקטרה במעבדות הפיתוח במפעל אלקטרה בראשון לציון נמצא כי מערכת “אלקטרה מיני מקס +” מאפשרת חסכון של עד 30% בצריכת החשמל בהשוואה למזגן מיני מרכזי ללא המערכת.
יגיל וויט, מנכ”ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים: “מערכת אלקטרה מיני מקס + מוכיחה את החדשנות והמובילות הטכנולוגית של אלקטרה בתחום מיזוג האוויר בישראל. אלקטרה היא החברה היחידה שכל המזגנים המיני מרכזיים שלה מיוצרים רק בישראל. מערכת אלקטרה מיני מקס + הופכת כל מזגן מיני מרכזי לפתרון מיזוג דירתי מושלם, תוך שליטה לדיירים בכל חדר וחיסכון ניכר בצריכת החשמל”.
מערכת אלקטרה מיני מקס + מיוצרת בישראל ומשווקת באמצעות אלפי המפיצים והמתקינים ברחבי הארץ. מחיר המערכת הינו החל מ-2,990 שקל ללא התקנה.


פי.סי.חץ