חדש מטושיבה: קו מתקדם במערכות HEAT RECOVERY VRF

חדש מטושיבה: קו מתקדם במערכות HEAT RECOVERY VRF

סדרת SHRMe ניחנה ביכולת חימום וקירור בעת ובעונה אחת, מתאימה למיזוג מוסדי ומסחרי ובעלת יעילות אנרגטית גבוהה

 


טושיבה משיקה בימים אלה את ה-SHRMe, קו מתקדם וחדשני של מערכות HEAT RECOVERY VRF. 
הסדרה החדשה ניחנה ביכולת חימום וקירור בו זמנית, היות וחלק מיחידות הפנים מסוגלות לעבוד במצב פעולת קירור בעוד שחלק אחר של יחידות הפנים ניתן להפעלה במצב חימום. 
מערכת ה-HEAT RECOVERY המתקדמת של טושיבה מיועדת בעיקר למיזוג מוסדי או מסחרי כאשר בחלק מהחדרים קיים עומס חום גבוה ובחלק אחר נדרשת הפעלה במצב פעולה שונה מיתר החדרים. 
מערכות ה-VRF החדשות של טושיבה שומרות על טמפרטורה רציפה ונוחה בחדר הממוזג בהתאם לדרישות המשתמש וזאת הודות לרכיבים המתקדמים והאמינים כגון מדחס מדגם TWIN ROTARY INVERTER אשר נמצא כיעיל בנקודת קיצון שבהן העומס על המערכת נמוך, בהפעלת משתמש קצה בודד או כאשר מפעילים מספר יחידות פנים מועט ביחס לתפוקת הקירור של המעבה. כמו כן כאשר העומס הינו מרבי וכל יחידות הפנים פועלות. 
בכל מודול אשר ממנו מורכב המעבה באופן מודולארי נמצאים שני מדחסים וזאת לצורך חלוקת משאבים שווה ומניעת שחיקה. בכל פעם שהמערכת מופעלת על ידי משתמש הקצה, תיבת הבקרה של המעבה מחליטה איזה מדחס יפעל ראשון וכאשר חלה עלייה בעומס עקב הפעלת יחידת פנים נוספות, מדחסים נוספים נכנסים לפעולה. 
בניגוד למזגני ON/OFF, יחידות הפנים של מערכת ה- VRF אינה מפסיקה את הפעולה כאשר טמפרטורת החדר מגיעה ל-SET POINT הנדרש, אלא ניתנת הנחייה להוריד את תדר המדחס ובסופו של דבר תפוקת הקירור נחלשת ובכך מושגת שמירה מרבית על טמפ’ אחידה ללא תנודתיות אשר גורמת לאי נעימות. 


היתרונות של סדרת ה-SHRMe הינם:

  • תפוקה מרבית של 43 ט.ק למעגל קירור (שימוש בשלושה מודולים בתפוקה של 14.5 ט.ק).
  • שימוש במיישרי זרימה ל: 1, 4, 6 יחידות פנים (בהתאם לתוואי ההתקנה).
  • טמפרטורת עבודה: °c25- בפעולת חימום ועד c °52 בפעולת קירור.
  • הפרש גובה מקסימלי בין המעבה ליחידות הפנים: 90 מטר.
  • אתרעת דליפת קרר מהמערכת (כרוך בהתקנת חיישן דליפה חיצוני).
  • יעילות אנרגטית גבוהה. 


פי.סי.חץ