מיצובישי השיקה סדרת קסטות חדשה

מיצובישי השיקה סדרת קסטות חדשה

הסדרה החדשה, הכוללת שישה דגמים, מתאפיינת בין השאר בפעולה חרישית, פיזור אוויר משופר ועינית חכמה

 


אחת היחידות הפופולריות ביותר בעולם היא יחידת הקסטה. יחידת הקסטה מציגה שילוב מנצח בעיקר לפרויקטים מסחריים, אבל לא רק. קלה להתקנה, ללא צורך בתעלות ואביזרים נוספים, ופיזור אוויר אידיאלי. 
בישראל לא נחלה הקסטה הצלחה לאור סדרות פגומות של יצרנים ישראלים שהותקנו בעבר, אולם במהלך השנים החל אמון הלקוחות לשוב לאור מוצרים מעולים שנכנסו לשוק הישראלי. במשך שנים רבות הפיתוח של היחידות מסוג זה שקט על שמריו, ובשנים האחרונות אנו רואים התעוררות. מיצובישי אלקטריק הלכה על כל הקופה ותכננה מחדש את סדרת הקסטה SLZ- KF.
מיצובישי אלקטריק התמקדה במספר אלמנטים, שביחד יוצרים סדרה חדשה בעלת יכולות משופרות.
הגדלת המגוון. על מנת לענות על הביקוש הגואה בשוק, הגדילה מיצובישי אלקטריק את המגוון וכיום התפוקה המקסימלית של היחידות מגיעה ל-6 קילווואט (20,500 BTH/hr), ומגוון של שישה דגמים לבחירה.
עיצוב מנצח. מיצובישי אלקטריק עיצבה את הקסטה בצבע לבן בקווים נקיים ככל הניתן על מנת שיתאימו לכל תקרה. כמו כן עיצבה את הפאנל כך שיתאים במדוייק לתקרת מגשים של 60X 60.
שקט. מיצובישי אלקטריק ידועה ברחבי העולם כבעלת הסטנדרטים המחמירים ביותר בכל הנוגע לנוחות המשתמש, ובכלל זה שמירת הסביבה נקייה ממפגעי רעש. בסדרה החדשה הצליחה מיצובישי להפחית בחצי את רמות הרעש לעומת הסדרה הקודמת.
פיזור אוויר משופר. מיצובישי אלקטריק הלכה ובררה מול משתמשי הקצה כיצד היו רוצים להרגיש את פיזור האוויר. להפתעתם גילו כי 50% מהאוכלוסיה רוצים להרגיש את פיזור האוויר ישירות, ואילו 50% ביקשו לא להרגיש את פיזור האוויר. לשם כך פיתחה מיצובישי אפשרות לשלוט על כל כנף בנפרד, וכן פיתחה פיזור אוויר צמוד לתקרה למנוע תחושה של משבי אוויר מאנשים המעוניינים בכך.
עינית חכמה 3D i-see sensor. הבשורה האמיתית ביחידות החדשות היא ביכולת החסכון באנרגיה. מיצובישי אלקטריק פיתחה עינית חכמה לחסכון בחשמל. העינית, בנוסף על יכולתה לכבות את היחידה במידה ואין איש בחדר כמו בעיניות רגילות הקיימות בשוק, יודעת גם לאבחן את מספר האנשים וכן את מיקומם, ולהפחית את התפוקה (ובהתאם לכך את צריכת החשמל) ללא פגיעה בתחושת הנוחות. העינית גם יודעת להשתלב עם פיזור האוויר, ובמידה והמשתמש הגדיר כי פיזור האוויר לא יהיה עליו/או ישירות עליו, לאתר אותו ולפזר את האוויר כמבוקש.
פשטות התקנה. גם מקום המתקינים לא נפקד, ובסדרה החדשה פותחו הקסטות עם פתרונות טכניים המקלים ומפשטים את הליך ההתקנה.


אסף מנטין, מנהל מחלקת הנדסה אקון טק, יבואנית מיצובישי אלקטריק


פי.סי.חץ