חדש מאלקטרה:

חדש מאלקטרה:

מזגן אינוורטר עם חיישן נוכחות אינטגרלי

 

אלקטרה משיקה את סדרת המזגנים העיליים אלקטרה PREMIER אינוורטר, הנחשבת למתקדמת ביותר בשוק כיום. הסדרה מבוססת על טכנולוגיית D3 אינוורטר החדשנית, כלומר כל שלושת המנועים של המערכת (מדחס, מעבה, מאייד) הם מנועי DC וכן היא כוללת שסתום התפשטות אלקטרוני. 
הודות לטכנולוגיה החדשנית, הסדרה החדשה נהנית מנצילות אנרגטית גבוהה במיוחד, מסוגלת לשמור על יציבות טמפרטורה בטווח של C°0.5±, ובמצב SLEEP רמת הרעש של המאייד מגיעה ל-20 דציבל! 
מאיידי הסדרה הם בעיצוב פורץ דרך, שזכה בפרס העיצוב הבינלאומי Good design award. המאייד ברוחב של 15 ס”מ בלבד (הדק ביותר בשוק), בעל פאנל קדמי ממונע חשמלית, והוא מגיע בצבעי שנהב ואלומיניום מטאלי. 
גולת הכותרת של סדרת אלקטרה PREMIER הינה חיישן נוכחות אינטגרלי, המזהה נוכחות אנשים בחדר, מכבה אוטומטית את המזגן כאשר החדר ריק ומחזיר את המזגן לפעולה כשהחדר מתמלא בשנית. ניתן כמובן לבטל את פעולת החיישן, למשל אצל שומרי שבת, באמצעות השלט רחוק. 
המאייד מצויד בכנף אוויר כפולה הממונעת הן אנכית והן אופקית (SWING), דבר המאפשר פיזור אוויר אחיד בחדר. תפוקת הקירור של הפרמייר (דירוג אנרגטי A) היא 9,550 (13,000 BTU) ותפוקת החימום 10,750 (15,350 BTU) עם 4.10 COP חימום וקירור.
יגיל וויט, מנכ”ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים ציין ש”השקת הסדרה החדשה מהווה נדבך נוסף בחדשנות של אלקטרה ומוכיחה את מובילות השוק שלה. אנו נמשיך להצעיד את ענף מיזוג האוויר בישראל קדימה, להשיק מוצרים מתקדמים ואיכותיים, ולהציע הן למתקין והן לצרכן תועלות ייחודיות”.


פי.סי.חץ