טכנאי מזגנים חשוד בניסיון רצח

טכנאי מזגנים חשוד בניסיון רצח

כתב אישום  הכולל עבירות של ניסיון לרצח ובתקיפה חבלנית, הוגש לאחרונה נגד טכנאי מזגנים בן 30 מעכו, שבינו לבין משפחה בעיר התגלע סכסוך בנושא התשלום. הטכנאי יעקב עזרייב חשוד כי ירה באב ובנו ופצע אותם באורח קשה.

מכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז חיפה לבית משפט המחוזי בעיר, נטען כי בחודש אוגוסט הגיע עזרייב לבית בעכו כדי לתקן את המזגן. לאחר מכן, כך עולה מהאישום, התגלע סכסוך בינו לבין הבן, בגין התשלום עבור העבודה. בסוף אותו חודש, אסף הנאשם את הבן ברכבו, הסיע אותו לפרדס ושם היכה אותו באלה ואף ניסה לחנוק אותו. הבן הצליח להתחמק כשהוא חבול.

עוד נטען בכתב האישום, כי ב-10 בספטמבר בשעות הבוקר, קבע הנאשם עם הבן פגישה בשכונה המזרחית בעכו. הבן הגיע למקום מלווה באביו. "הבן עצר את הרכב בחניה ואז יצא הנאשם ממקום מחבואו", נטען באישום, "וניגש אל החלון שליד הנוסע, שם ישב האב, וירה באמצעות אקדח".

האב אחז באקדח ואז נורה פעם נוספת, הפעם בידו. הבן, כך מתואר באישום, יצא בשלב זה מהרכב כשהוא אוחז באלה במטרה למנוע מהנאשם להמשיך ולירות. בשלב זה ירה הנאשם לפחות עוד ארבעה כדורים לעברו של הבן. שלושה מהם חדרו לחזהו והאחד לירכו.

בכתב האישום מצוין עוד, כי לפני שהתמוטטו והועברו לבית החולים בנהריה, תפסו האב והבן הפצועים את הנאשם והיכו  אותו באלה. במקביל להגשת כתב האישום, ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרו של עזרייב עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. 

 


פי.סי.חץ