תדיראן Carrier הצטיידה במסופון  IKÔN

תדיראן Carrier הצטיידה במסופון IKÔN

המסופון מיועד לטכנאי החברה להעלאת רמת השירות

חברת תדיראן Carrier המתמחה בייצור ושיווק פתרונות מיזוג לשוק הפרטי, העסקי והתעשייתי/מקצועי, רכשה כ-30 מסופוני IKÔN בשילוב תקשורת סלולרית של חברת פרטנר כפתרון עבור טכנאי החברה הניידים – על מנת להעלות את רמת השירות ללקוחות. היקף ההשקעה נאמד בכ-100 אלף דולרים. 

החברה בחרה להטמיע את מסופון הIKÔN  בשילוב תקשורת סלולארית של חברת פרטנר כפתרון עבור טכנאי החברה הניידים. הIKÔN  הינו מסופון מוקשח בהתאם לתקנים המחמירים ביותר להגנה מפני נוזלים ואבק (IP-65) המוגן מפני נפילה מגובה 1.5 מטר. המסופון כולל מצלמה 2MP  עם פלאש מובנה, קורא ברקוד אינטגראלי,, GPS  סוללת 5,000 MAH והוא מבוסס על מערכת ההפעלה החדשה ביותר של חברת מיקרוסופט - Mobile 6.1.

אלון הוניגמן, סמנכ"ל השרות בתדיראן, ציין כי "בחרנו במובידאו, המשווק בישראל את פתרונות Psion Teklogix לספק את מסופון הIKÔN  בזכות היכולת שלהם לתת מענה של שירות איכותי באמצעות מוקד תמיכה ושרות, מעבדת ייצרן איכותית ומעל לכל ניסיון רב שנים בתחום המובייל".

מחברת פרטנר נמסר, כי חברת תדיראן מוצרי צריכה הינו לקוח וותיק של חברת פרטנר. במסגרת פרויקט מיחשוב הטכנאים, הציע אגף פתרונות תקשורת לעסקים בפרטנר לתדיראן מוצרי צריכה פתרון End2End הכולל תקשורת סלולרית GPRS ומסופוני IKÔN המשווק בישראל על ידי מובידאו. חברת פרטנר מספקת כלי ניהול לכוחות עבודה ניידים המסייעים בהעלאת רמת השירות ללקוח וחיסכון בעלויות התפעול של לקוחותיה.

אסף לוי, מנהל תחום חומרה בחברת מובדיאו, מסר כי "בתהליך המכירה זיהנו כי מסופון ה-IKÔN  הינו המסופון המתאים ביותר לצרכים של תדיראן מוצרי צריכה, מתוך מגוון המסופונים שמובידאו משווקת. המסופון מציע פלטפורמה נוחה וקומפקטית, הכוללת מגוון רחב ביותר של יישומים. חברת מובידאו תעמיד לרשות תדיראן מוצרי צריכה את מעבדת היצרן ומוקד התמיכה על מנת להבטיח איכות שרות ברמה הגבוהה ביותר שמובידאו יודעת להציע".

גיא פרי, מנכ"ל חברת Psion Teklogix ישראל, הוסיף כי "מסופון ה-IKÔN הינו מסופון חדיש ביותר אשר מציע יכולות מגוונות רבות על פלטפורמה אחת נוחה למשתמש. בבניית ה-IKÔN הושקעה מחשבה רבה ביצירת ערך מוסף רב ללקוח וביצירת מסופון נוח וקל לשימוש".

חברת תדיראן Carrier נמצאת בבעלות מלאה של קונצרן Carrier העולמי שהינה חברה מובילה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות מיזוג אוויר, בלמעלה מ-180 מדינות ברחבי העולם. חברת תדיראן Carrier מייצרת ומשווקת את המותגים אמקור, תדיראן ומותג הפרימיום טושיבה.

 


פי.סי.חץ