דייקין נכנסת לראשונה לתחום המזגנים המפוצלים בישראל

דייקין נכנסת לראשונה לתחום המזגנים המפוצלים בישראל

משיקה את סדרת הדגל Daikin Emura זוכת חמישה פרסי עיצוב בינלאומיים מובילים

 

אס. זד. מערכות, נציגת דייקין בישראל, שבשליטת אלקטרה מוצרי צריכה, משיקה את סדרת הדגל בתחום המזגנים העיליים, Daikin Emura. זוהי הסנונית הראשונה של דייקין בתחום המזגנים המפוצלים בארץ, לאחר שנים בהן שיווקה בעיקר מערכות VRV מתקדמות לפרויקטים יוקרתיים. במהלך השנה הקרובה מתכננת החברה להרחיב את מגוון פתרונות מיזוג האוויר שלה ולהציע סדרות נוספות של מזגנים עיליים, מערכות מולטי מפוצלות אינוורטר ומיני VRV.
בתחום בקרת האקלים, עיצוב הוא הכל. מאז השקתה ב-2010, Daikin Emura הפכה לאייקון עיצוב מוביל בתחום מערכות בקרת האקלים וזכתה בשלל פרסי עיצוב בינלאומיים, שהביאו לה הכרה כפורצת דרך חדשנית בתעשייה.
המערכת בעלת המראה האווירודינמי נבחנה יחד עם 5,000 מוצרים מ-53 מדינות וזכתה לפרס המצוינות iF awards על סמך איכות העיצוב, הגימור, בחירת החומרים, רמת החדשנות, הידידותיות לסביבה, הפונקציונאליות, ארגונומיה ובטיחות. ל-Daikin Emura הוענק סמל העיצוב Focus Open והיא זכתה להכרה גם בתחרות העיצוב Good Design Awards כשקיבלה פעמיים את פרס Good Design Tick. בנוסף, זכתה הסדרה לאחרונה בפרס העיצוב הגרמני ובפרס Red dot  היוקרתי על עיצוב המוצר, המבוסס על האסתטיקה שלו, פונקציונליות ושמירה על הסביבה. 
סדרת Daikin Emura מעוצבת ומיוצרת באירופה כדי לענות על הדרישות הספציפיות של השוק האירופי, ומאחדת בהצלחה ערכים אירופיים עם טכנולוגיות יפניות, בכדי להוסיף תחושת סגנון חדש. טכנולוגית המדחס החדשנית מספקת יעילות צריכת אנרגיה מצטיינת של עד +++A להתאמה לשינויים עונתיים עם רעש מינימאלי של dBA 19.
צללית המזגן בעלת עיצוב מסוגנן ומעוקל, עשויה מחומרים איכותיים ורמת גימור מאוד גבוהה, ומציעה מראה פנים מושלם ומודרני להפליא. ניתן להשיג את המאייד בכסף, פחם או בלבן מט טהור. סדרת Emura נועדה ליצור פרופיל דק להפליא ואמירה עיצובית מודרנית על כל קיר.
הסדרה כוללת חיישן נוכחות אינטגרלי (“עין אינטליגנטית”), אשר מייעל את ביצועי המערכת ומשפר את הנוחות בחדר. כאשר החדר ריק במשך 20 דקות, משתנה נקודת העבודה (set point) של המזגן בכדי לחסוך באנרגיה. ברגע שמישהו נכנס לחדר, היחידה חוזרת מייד להגדרה המקורית שלה. בנוסף, החיישן מסיט את תריסי האוויר אוטומטית, על מנת לכוון את זרם האוויר הרחק מהאנשים בחדר ולמנוע זריקה ישירה.
כדי להבטיח טמפרטורה אחידה בכל רחבי החדר, מערכת זרימת אוויר 3D Airflow משלבת תריסים אנכיים ואופקיים ממונעים חשמלית באופן אוטומטי, המאפשרים הפצת אוויר באופן שווה על פני החדר, כולל בפינות של חללים גדולים. כאשר המזגן נמצא במצב קירור, התריסים נמצאים במצב אופקי על מנת למנוע זרימת אוויר קר ישירות על הנוכחים בחדר. במצב חימום, לעומת זאת, התריסים פונים אנכית כלפי מטה ומזרימות אוויר חם לכיוון הרצפה.
הסדרה מונעת התחממות יתר או קירור יתר במהלך הלילה על ידי קביעה אוטומטית של טמפרטורה גבוהה ב-0.5ºC בקירור ונמוכה ב-2ºC בעת חימום. 
השלט רחוק קל לשימוש ונותן שליטה מלאה על המזגן מכל רחבי החדר. ניתן לשלוט מרחוק על Daikin Emura באמצעות אפליקציה הזמינה עבור שתי הפלטפורמות - אנדרואיד ו-IoS. ניתן לרכוש כאופציה מודול Wi-Fi, המתחבר בקלות למאייד (Plug & Play) ובאמצעות ממשק אינטואיטיבי לשלוט בקלות רבה על היחידה הן בתוך הבית והן מחוצה לו.
על מנת לייצר סביבה ביתית בריאה יותר, כוללת הסדרה מסנן אוויר פוטו-קטליטי, הלוכד חלקיקי אבק מיקרוסקופיים מהאוויר, סופח מזהמים אורגניים כגון חיידקים ווירוסים ומפרק ריחות.


פי.סי.חץ