תדיראן מציגה את קולקציית מזגני קיץ 2016

תדיראן מציגה את קולקציית מזגני קיץ 2016

תדיראן משיקה שלוש סדרות של מזגנים עיליים מתקדמים ביותר, מערכות מיני מרכזיות ועוד לקיץ 2016


לרגל הכניסה לעונה החמה, תדיראן מציגה מגוון רחב של מערכות מיזוג אוויר חסכוניות שיעשו לנו את הקיץ קריר ונעים יותר.
תדיראן משיקה מגוון סדרות מזגנים עם חידושים טכנולוגיים רבים. החברה משיקה את הדור הבא של המזגנים, סדרת היוקרה של מזגני אינוורטר U SMART המציעה את המזגן העילי הדק והמתקדם ביותר עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שליטה אלחוטית מלאה מכל מקום. כמו כן, החברה משיקה את תדיראן ALPHA INVERTER - סדרת מזגנים עיליים חדשה בטכנולוגיית האינוורטר בדירוג אנרגטי A עם מגע יבש מובנה במזגן לחיסכון בחשמל, פיזור אוויר תלת מימד, חיישן לפעולה שקטה במיוחד ועיצוב יוקרתי וחדשני. 
תדיראן משיקה את הדור הבא של המזגנים בישראל, המזגן העילי הדק והמתקדם ביותר בישראל  TADIRAN U SMART INVERTER, עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שליטה אלחוטית מלאה בתוכניות המיזוג הביתי מכל מקום, גם מחוץ לבית. המזגן כולל מתאם חיבור מרחוק המותקן בתוך יחידת המזגן וכולל כרטיס שיודע לקבל פקודות מרחוק. מהרגע שבו מותקן המתאם ביחידת המיזוג, למעשה מכל מקום ניתן לבצע פעולות על המזגן. החיבור מרחוק מתקשר דרך החיבור המקומי בבית אל יחידות המיזוג. סדרת מזגני ה-U SMART INVERTER של תדיראן משווקת בעיצוב יוקרתי ודק במיוחד, בצבעים שמפניה וכסף ומוצעת בתפוקות של 1 כ”ס ו-1.5 כ”ס ( 1.25 כ”ס).
תדיראן משיקה גם את סדרת מזגני ALPHA - סדרת מזגנים עיליים חדשה מעוצבת ובתצוגת אייקונים חדשה, עם חיישן לפעולה שקטה במיוחד, בדירוג אנרגטי A עם מגע יבש מובנה במזגן לחיסכון בחשמל. סדרת מזגני תדיראן ALPHA כוללת מספר טכנולוגיות, כגון: פיזור אוויר אוטומטי ל-4 כיוונים, ייבוש אוטומטי – המשך עבודת המפוח גם לאחר כיבוי המזגן כדי לפחית משמעותית היווצרות של פטרת, מגע יבש המאפשר כיבוי והדלקת המזגן במתח נמוך לחסכון חשמל, התאמת הטמפרטורה בחדר בהתאם לאזור הימצאות השלט, חזרה אוטומטית למצב פעולה אחרון ועוד. סדרת מזגני ALPHA של תדיראן משווקת במספר תפוקות מ 1 כ”ס ועד 3.5 כ”ס ובנוסף TADIRAN ALPHA INVERTER. 
בנוסף, משיקה תדיראן את TADIRAN SWIFT - סדרה חדשה של מזגנים עיליים מ-1 כ”ס ועד 3 כ”ס לחדרי שינה קטנים עד גדולים בעלי תצוגה דיגיטלית מוארת, מערכות מיני מרכזיות עם מערכת בקרת חדרים אישית בכל חדר החוסכת עד 50% בחשמל מ- 3 כ”ס ועד 7.5 כ”ס, מערכות מיזוג נסתרות בטכנולוגיית האינוורטר, בתפוקות קטנות לחדרי שינה, מערכות מיזוג אויר משולבות בחימום מים ועוד. 
תדיראן מציעה חידושים נוספים - מערכות מיני מרכזיות חדשות עם יחידות שקטות, מזגנים עם פיקוד שבת באישור המכון הטכנולוגי להלכה ומערכת שליטה מרחוק באמצעות WIFI.

 


פי.סי.חץ