מערכות VRF של טושיבה הותקנו במשרדי “דלתא גליל”

מערכות VRF של טושיבה הותקנו במשרדי “דלתא גליל”

חטיבת האנרג’י של תדיראן גרופ חתמה חוזה לאספקה והתקנת מערכות מיזוג אוויר ואוורור VRF של טושיבה במשרדי חברת דלתא גליל בקיסריה.

 

במסגרת המכרז הותקנו לאחרונה כ-120 מאיידים מתועלים ומערכות מיזוג בטכנולוגיית VRF של ענק המיזוג היפני טושיבה, אשר נשלטים באמצעות מערכת בקרה לשליטה מרחוק ובאמצעות בקרים קיריים אשר נועדו לשמירה על טמפרטורה אחידה במבנה. 
מערכות טושיבה מונעות באמצעות מדחס ייחודי מטיפוס TWIN ROTARY INVERTER אשר נועד לשמור על טמפרטורה אחידה בהפעלה בתדרים נמוכים מאד או גבוהים. 
התפוקה הכללית של המערכת היא כ-200 טון קירור אשר מחולק לשבע מערכות VRF. 
מערכות ה-VRF של טושיבה מותקנות תחת סטנדרטים מחמירים ובליווי רציף של הצוות ההנדסי מבית תדיראן גרופ. את ההתקנה ביצעה חברת א.ר ארקום סחר בע”מ ואילו התכנון בוצע על ידי משרד ש. גלבוע מהנדסים ויועצים בע”מ.


חטיבת תדיראן אנרג’י מבית תדיראן גרופ, מתמחה באספקת פתרונות התייעלות אנרגטית חסכוניים ומתקדמים לתחום מיזוג האוויר והתאורה, המאפשרים לעשרות אלפי לקוחותיה במגזר המוסדי, התעשייתי והפרטי לחוות מידי יום איכות חיים טובה יותר בכל מקום בו הם נמצאים. פלטפורמת הפתרונות העשירה שמציעה תדיראן אנרג’י מיועדת למנעד רחב של יישומים - החל מבתים פרטיים ומבנים רבי קומות וכלה במרכזי אנרגיה ותעשייה כבדה, וכוללת יחידות קצה, מפוחי נחשון דקורטיביים, מערכות VRF חרישיות במיוחד תוצרת טושיבה, ומערכות מיזוג נסתרות בשיטת המעבה המתועל, פרי פיתוחה של תדיראן.
דלתא גליל תעשיות הוקמה ב-1975 על ידי דב לאוטמן בשיתוף עם אליעזר פלג, ועוסקת בייצור ובשיווק של הלבשה תחתונה, גרביים, חולצות ובדים, בגדי ספורט, הלבשת פנאי והלבשת ילדים ותינוקות.


פי.סי.חץ