פמילי ליין משיקה סדרת מזגני אינוורטר WIFI

פמילי ליין משיקה סדרת מזגני אינוורטר WIFI

המזגנים החדשים מצטיינים בפעולה שקטה, מקדם יעילות גבוה ומגיעים עם צנרת התקנה, טכנולוגיית BIO להשבחת האוויר ובדירוג אנרגטי A

חברת פמילי ליין יבואנית מזגני פמילי  משיקה בימים אלה את סדרת מזגני האינוורטר החדשה, הכוללת בקר חכם להפעלת המזגן מרחוק באמצעות  הטלפון הנייד.
הקולקציה החדשה מצוידת בטכנולוגייה ייחודית לחסכון מירבי בחשמל. למדחס האינוורטר יכולת להתאים את תפוקותיו בהתאם לצורכי הלקוח ולטמפרטורה המבוקשת בחדר.
המזגנים מצטיינים בפעולה שקטהSUPER SILENT (לדוגמא מזגן אינוורטר 12 עם עוצמת רעש של 19 דציבלים בלבד) ומותאמים במיוחד לחדרי שינה, חדרי ילדים וחדרי מגורים.
פונקציית SUPER SILENT מתבצעת בזכות מנוע מאייד שקט במיוחד ופתחי יציאת אוויר גדולים שמפחיתים מעוצמת הרעש. 
למזגנים נתוני תפוקות עם מקדם יעילות (COP) מהגבוהים שיש. בכל דגמי האינוורנטר רמת ה-COP  גבוהה מ-4.05. דבר המקנה חסכון גבוה בחשמל של למעלה מ-50%!
סדרת האינוורטרים החדשה מגיעה עם צנרת התקנה וכל המזגנים בה בעלי  דירוג אנרגטי A.
כל דגמי האינוורטר מותאמים לתנאי קור קיצונים של עד 20 מעלות מינוס בחוץ, בזכות טכנולוגיית הפשרה מתקדמת המונעת מהמעבה לקפוא. אינוורטר פמילי ליין אידאלית להפעלה בחורף במקומות קרים במיוחד כמו אזור ירושלים והצפון הרחוק. 
תפוקות הקירור והחימום הגבוהות של מזגני אינוורטר יוצרות יתרון של יכולת לקרר ולחמם חללים במהירות ללא מאמץ. עד30%  מהר יותר ממזגן אחר זאת  תוך שמירה על טמפרטורה מדויקת בחדר.
בסדרת האינוורטרים כמו בסדרת הפרימיום WIFI משובצים רכיבי אלקטרוניקה המאפשרים תקשרת בין המזגן לאינטרנט האלחוטי WIFI. בזכות ה-WIFI  המובנה ניתן להפעיל ולכבות את המזגן ממרחק בלתי מוגבל עוד מהיותכם בעבודה או ברכב, דבר המאפשר להגיע לבית ממוזג בטמפרטורה שנבחרה  עוד ממרחק. טכנולוגיית ה-WIFI מובנית בתוך מזגן האינוורטר ללא צורך בהתקנה חיצונית. כל מי שיש ברשותו אינטרנט אלחוטי בבית, יכול ליהנות משימוש בפונקציית ה-WIFI.
השליטה מרחוק כוללת גם אפשרות לתכנת את הטיימר לכמה זמנים שונים ביממה, שינוי עוצמת מהירויות מנמוך לבינוני וגבוה.
בנוסף, בכל המזגנים החדשים הותקנו: טכנולוגיית BIO, מערכת מיוחדת להשבחת האוויר; פונקציית FEEL והתאמת טמפרטורת החדר בהתאם להימצאות השלט; פונקציית טורבו - המאפשרת קרור וחימום מהיר ביותר; AUTO RESTART - חזרה אוטומטית למצב פעולה אחרון, מצב של הפעלת שעון שבת; עיצוב בקווים נקיים ומודרנים עם תצוגה דיגיטלית מוארת על המזגן והפעלת לילה אלקטרונית המונעת מיזוג יתר בזמן שינה.
סדרת מזגני האינוורטר משווקת במספר תפוקות גבוהות מ- 10,500BTU  ועד 25,500BTU.
ערן הניג סמנכל פמילי מציין כי לרגל ההשקה לתקופה מוגבלת עד 30/9/16  כל סדרת המזגנים החדשה נמכרת עם חמש שנות אחריות מלאה.
לחברת פמילי ליין סדרות נוספות של מזגנים עיליים בתפוקות מ-1 כ”ס עד 3.5 כ”ס כגון סדרת פרימיוםWIFI וסדרת טיטניום.
הניג מדגיש כי החברה שוקדת כל העת על פיתוח וחדשנות של סדרות חדשות ובתקופה הקרובה תשיק פמילי ליין סדרה חדשה של מזגנים מתועלים. 


פי.סי.חץ