אלקטרה זכתה במכרז להקמת מעונות הסטודנטים בבר אילן

אלקטרה זכתה במכרז להקמת מעונות הסטודנטים בבר אילן

קבוצת אלקטרה בע”מ, בניהולו של איתמר דויטשר, דיווחה על זכייתה של חברה של הקבוצה במכרז לתכנון, הקמה ותפעול של מתחם מעונות הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן בהיקף כולל של כ-550 מיליון שקל.

 

 הקמת הפרויקט הכולל התקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחסכוניות באנרגיה, מתוכננת לתקופה של שלוש שנים, והוא יופעל במתכונת של פרויקט BOT לתקופה של 25 שנה. ההשקעה הכספית של החברה בפרויקט במהלך תקופת ההקמה מוערכת בסך של כ-350 מיליון שקל, כאשר ההכנסות בתקופת התפעול והאחזקה מוערכות בסך של כ-36 מיליון שקל לשנה. 
במסגרת המכרז תהיה אלקטרה אחראית על תכנון, מימון, שיפוץ, תפעול, תחזוקה וניהול של שישה מבני מעונות סטודנטים קיימים, בניית שני מבני מעונות חדשים ומרכז לשירותים נילווים של האוניברסיטה. בנוסף, תוענק אופציה לתכנן, לממן, להקים, לתפעל, לתחזק ולנהל את מרכז הספורט באוניברסיטה. במסגרת הפרויקט יוקם מרכז שירותים ששטחו 2650 מ”ר והוא יכלול, בין היתר, מרכול, בנק, כיתות לימוד, מרפאות ועוד. 
איתמר דויטשר, מנכ”ל אלקטרה בע”מ: “אנו שמחים וגאים על הזכייה במכרז המאפשרת לקבוצת אלקטרה לתרום מניסיונה ויכולותיה המקצועיות בכל התחומים הנדרשים, שבזכותם תשלים את הפרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע. זכייה זו מצטרפת לזכייה של אלקטרה במכרז היוקרתי להקמת המטה הגלובלי של ’טבע’ ברעננה, ומהווה נדבך נוסף ביישום אסטרטגית הצמיחה של הקבוצה, וביטוי לחוסנה ומיצובה כאחת מהקבוצות הקבלניות המובילות בישראל עם צבר עבודות של כ-10 מיליארד שקל”.
 מנכ”ל בר-אילן, מנחם גרינבלום, ציין כי “הפרויקט ישפר עוד יותר את השירות לסטודנטים באוניברסיטה. לצד הפעילות האקדמית והמחקר, יש חשיבות רבה לשירות הניתן לסטודנטים. הפרויקט יגדיל את ההיצע במעונות ביותר מאלף וחמש מאות מיטות חדשות ומשופצות ברמה גבוהה מאד”.
אלקטרה פרסמה לאחרונה את תוצאות הדו”חות הכספיים לשנת 2015 מהם עולה, כי הקבוצה רשמה עליה של כ-19% בהכנסות לכ-4.68 מיליארד שקל, לצד עליה של כ-15% ברווח הנקי השנתי לכ-146 מיליון שקל. צבר העבודות השנתי של הקבוצה מתקרב לכ-10 מיליארד שקל.


פי.סי.חץ