התאחדות קבלני מיזוג האוויר מתגייסת למען צוריאל כלפה

התאחדות קבלני מיזוג האוויר מתגייסת למען צוריאל כלפה

הנער בן ה-17 חלה בסרטן וההתאחדות תערוך אירוע חגיגי ב-7.12 שהכנסותיו יוקדשו למימון טיפול ניסיוני עבור כלפה בארה”ב


“אני יושב ליד הבן שלי בבית החולים שניידר, קשה לי לכתוב את זה אבל החיים מביאים אותי למצבים שאני חייב לשים את החולשות שלי בצד. אני זקוק לכם בשעה הזאת לתת יד ולסייע לנו להחזיר לצוריאל את השגרה שנעצרה לו באכזריות, שלא ניתן לתאר במילים. שנה שלמה של מסע קשה שאין מילים שיכולות לתאר”, פנה אבידן כלפה, מנהל תחום בחברת מיזוג אוויר באמצעות הפייסבוק, לחברי התאחדות קבלני מיזוג האוויר בבקשה נרגשת לסייע לו למימון הטיפול הרפואי עבור בנו בחו”ל. 
“שנה של שגרת חיים בבית חולים. הבן שלי נער בן 17 עם חלומות פשוטים שקשה להגשים בגלל הסרטן. צוריאל הבן היקר שלי בכורי, חלה בסרטן, נאבק ונלחם על חייו בגבורה. במלחמה הראשונה הוא ניצח וגם עכשיו שהסרטן תקף את מח העצם שלו הוא נלחם כגיבור והוא ינצח. אני מבקש מכל מי שיכול לעזור לי לעזור לצוריאל לחזור להיות בריא בע”ה”.
הנהלת ההתאחדות ששמה לעצמה למטרה את ההתגייסות למען הקהילה ואף מסייעת בין השאר לילדים חולי סרטן המאושפזים בבית החולים שניידר, לא הכזיבה והושיט יד למשפחת כלפה. “אנו התרגשנו ביחד איתו, וראינו בכך הזדמנות לתת פורקן לייצר הנתינה שטבוע בנו, במיוחד  כשהדבר הוא עניין של חיים ומוות. החלטנו להרים את הכפפה, ולעשות כמיטב יכולתנו למען המטרה המקודשת”, מציין יו”ר ההתאחדות אלי מתיתיהו. “התארגנו בשיתוף עם עמותת ״מאבק לחיים״ של הגברת עפרה אלקובי אשר עוסקת במקרים כאלה, ולה אישורים והכרה לצורכי מס להעברת תרומות ופתחנו בהכנות אופרטיביות ״מהלכה למעשה״. הכינונו חומרים גרפים ומנגנון סליקה לצורך ביצוע טכני של תרומות, פנינו לאולמות בהם נוכל להפיק מופע בידורי מהנה שכל הכנסותיו קודש למטרה, וסגרנו מופע באולם היכל התרבות בדרום השרון” .
בימים אלה הולכות ונשלמות ההכנות לסגירת רשימת האומנים ושאר הפרטים הקשורים בהפקת הערב שיתקיים במהלך חג האורים הלא הוא חנוכה, 7 לדצמבר 2016 בהיכל התרבות של המועצה האזורית דרום השרון. ברוח החג הערב יכלול בין השאר סופגניות ושתיה כיד המלך. “אנו קוראים לכל חברי ההתאחדות להרתם לאירוע החשוב ולרכוש כרטיסים להם ולבנות זוגם, ולהגיע למפגש המרגש והמהנה, ובמידת האפשר להביא גם חברים המעוניינים לסייע לנו ולרכוש כרטיסים. ניתן לרכוש כמות של כרטיסים על פי גובה התרומה שאותה תרצו לתרום. אין ספק כי עמידה מכובדת שלנו במטרה שהצבנו לעצמנו  תסייע לצוריאל החולה, ותגרום לנו להרגשת גיבוש וסיפוק. אנו תקוה כי נוכל להדביק בנכונותנו לתרום כמה שיותר אנשים, וכי נס חג החנוכה ופך השמן יקרה גם הפעם וחייו של צוריאל ינצלו אולי וגם בזכותנו. אנא הצביעו ברגלים ובואו בהמוניכם”. כל ההכנסות הן קודש להצלת חייו ולטובת טיפול ניסיוני בארה”ב עבור צוריאל, תלמיד מצטיין ממושב מעגלים שעד לעד ליום מחלתו התנדב בעמותה וסייע לחולי CP.
כרטיסים לרכישה: https://www.jgive.com/he/donation_targets/1054?currency=ILS או *3007.
במקביל, הופיע חבר הנהלת ההתאחדות ויו”ר ועדת סמ”א, משה אורחי שמואלי בתוכנית הבוקר של רשת בהנחיית אברי גלעד והילה קורח, וריגש את המנחים והצופים כשסיפר על הפעילות ההתנדבותית הענפה של הארגון למען ניצולי השואה.
 


פי.סי.חץ