סודסקו רוכשת את ת.ד.ל תמורת 21 מיליון שקל

סודסקו רוכשת את ת.ד.ל תמורת 21 מיליון שקל

ת.ד.ל שהוקמה ב-1971, מספקת שירותי אחזקת מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים ואחזקת מבנים

 

חברת סודקסו הודיעה על רכישה נוספת בישראל. החברה הבינלאומית רכשה את קבוצת ת.ד.ל, מהמובילות בתחום אחזקת מבנים, מערכות ואספקת שירותי מיזוג אוויר, בעסקה המוערכת בכ-21 מיליון שקל. העסקה אשר צפויה להיכנס לתוקף ב-1.1.2017 צריכה לקבל את אישור רשות ההגבלים. באמצעות הרכישה תרחיב Sodexo On-Site את סל השירותים שלה ללקוחותיה. 
מחזור המכירות של ת.ד.ל, שהוקמה ב-1971 ומעסיקה למעלה מ-350 עובדים, מוערך בכ-70 מיליון שקל. 
החברה הנרכשת הינה מהוותיקות והמובילות בתחומה ועובדת עם גופים וחברות מהמובילים בישראל, בהם משרד הביטחון, חברת חשמל, בתי חולים, בנקים, עיריות, משרדים ממשלתיים, רשתות קמעונאות ועוד.
ת.ד.ל מיזוג אוויר שבבעלות משפחת ליאור, מספקת שירותי אחזקת מערכות מיזוג אוויר מכל הסוגים (החל ממזגנים דירתיים ועד מערכות מיזוג מרכזיות גדולות). אחזקת מערכות בת.ד.ל מתבצעת על ידי אנשי מקצוע קבועים במתקנים השונים ו/או ע”י צוותים ניידים הנעים באזורים השונים ונכונים להיענות לקריאות שבר. השירות כולל: אחזקת מערכות מונעת שוטפת + מתן מענה לקריאות על תקלות. בנוסף, החברה עוסקת בהתקנה של מערכות מיזוג אוויר מרכזיות קטנות ומערכות דירתיות מכל הסוגים. 
חברת סודסקו ישראל, הינה מהחברות הוותיקות והגדולות בתחום ההסעדה לחברות וארגונים בישראל. החברה מעסיקה 750 עובדים ולה מחזור פעילות של כ-150 מיליון ש”ח בשנה. 
כחלק מהאסטרטגיה העולמית של הקבוצה, המתמודדת במכרז החדש שיפורסם בקרוב על שירותי הסעדה לעיר הבה”דים שבנגב, להרחיב את מגוון השירותים המוצעים ללקוחות, חיפשה סודסקו חברה שתשלים את מגוון השירותים שתוכל לספק בישראל ותהיה בעלת ערכים, ידע וניסיון המתאימים לסטנדרט הבין לאומי של החברה. רכישתה של ת.ד.ל מצטרפת לרכישות קודמות שביצעה החברה, שמבקשת להציע ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות כוללים לחברות ולארגונים, תוך יישום תפיסת עולם הקובעת כי שיפור איכות החיים של עובדיהם יביא לשיפור הביצועים - Quality Of Life Services.
אודי בן שימול, מנכ”ל Sodexo On-Sits Services ישראל מסר: “מתוך הרצון ליישם גם בישראל את תפיסת העולם של סודסקו, כחברה המספקת שירותים משפרי איכות חיים לעובדי הלקוחות ובכך מסייעת ללקוחות לשפר את ביצועיהם, נולדה עסקה זו שתרחיב את סל השירותים והמוצרים ושתקדם את כל הצדדים, ובעיקר את לקוחות החברות שיזכו לפתרונות מקיפים ומקצועיים. החברה ממשיכה להוביל מתן שירותים בסטנדרטים גבוהים במיוחד ותעשה כל שביכולתה לשפר את איכות החיים והביצועים של עובדי לקוחותיה”.
הנהלת קבוצת ת.ד.ל תמשיך להוביל את הקבוצה תחת ניהולו של המנכ”ל ניר ליאור, שידווח ישירות לאודי בן שימול. ניר ליאור, המנכ”ל והבעלים של ת.ד.ל אמר “על מנת להמשיך לצמוח ולהגדיל את חלקנו בשוק אחזקת המערכות והמבנים בישראל, חיפשנו חברה בינלאומית שתביא איתה את מערך הלקוחות הבינלאומיים שלה בתחום, יכולות פיננסיות להשקעות וניסיון ומאידך תחלוק אתנו את אותם ערכי שירות ומקצוענות שמאפיינים את ת.ד.ל מאז הקמתה בשנת 1971 על ידי אבי, מר איתן ליאור ז”ל. הנהלת החברה ו-350 עובדי החברה נרגשים מההצטרפות לקבוצת Sodexo”.


פי.סי.חץ