תדיראן מחממת את החורף

תדיראן מחממת את החורף

מזגני תדיראן אינוורטר מפחיתים את תופעת ייבוש היתר של האוויר בחימום לעומת מזגנים רגילים, באמצעות ויסות התפוקה בדיוק בהתאם לדרישה, ובנוסף שומרים על טמפרטורה יציבה ותחושה נעימה בבית

 

תדיראן מחממת את החורף ומציגה את סדרת תדיראן אינוורטר המתקדמת - המזגן המושלם לחורף 2017. 
כידוע, האופציה הבטוחה, היעילה והטובה ביותר לחימום הבית בחורף היא המזגן. אך, בפועל חלק מהצרכנים מפחיתים בהדלקת המזגן בחורף בעיקר בגלל תחושת היובש שהוא מייצר בחימום.
מזגני האינוורטר של תדיראן פותרים זאת באמצעות טכנולוגיה מיוחדת המונעת את תופעת חימום היתר של האוויר על ידי ויסות התפוקה, כך שהטמפרטורה נשארת יציבה, דבר המעניק תחושה נעימה בבית. באמצעות טכנולוגיה זאת, תדיראן אינוורטר מייבש פחות את האוויר לעומת מזגן רגיל.  
בנוסף, מזגני תדיראן אינוורטר חסכוניים בצריכת החשמל ובעלי דירוג אנרגטי A, דבר המחזיר את ההשקעה אחרי 3 שנים לכל היותר. בנוסף, תדיראן אינוורטר הינו מזגן מושלם לחורף בזכות העובדה שהוא מסוגל לפעול בחימום גם בתנאי קור קיצוניים, כמו בירושלים, אזור ההר וצפון הארץ, זאת לעומת מזגנים רגילים אשר קופאים לעיתים. 
לרגל חורף 2017, תדיראן יוצאת במבצע ומעניקה 3 שנות אחריות מלאה על כל מזגני תדיראן אינוורטר ללא תוספת תשלום. מזגני תדיראן המשתתפים במבצע הם: סדרת A אינוורטר, סדרת U-COOL אינוורטר וכל מזגני מיני מרכזי אינוורטר. בין סדרות מזגני האינוורטר של תדיראן המוצעות: 
תדיראן U-COOL אינוורטר
סדרת מזגני תדיראן U- COOL בטכנולוגיית אינוורטר מצטיינת בעיצוב דק ומרשים, פעולה חרישית במיוחד ודירוג אנרגטי גבוה. הסדרה מציגה חיסכון משמעותי בצריכת החשמל עם מקדם יעילות של  4.30 וצריכת חשמל של 1 וואט בלבד במצב המתנה (STAND BY). בזכות 7 מהירויות ביחידה הפנימית מתאפשרת פעולה חרישית, המתאימה במיוחד לחדרי שינה ולחדרי ילדים. 
סדרת תדיראן U - COOL אינוורטר בעלת שלט רחוק מעוצב ונוח לשימוש, פאנל קדמי עם תצוגה דיגיטלית מוארת, ומגיעה במבחר צבעים: אדום יין, שמפניה, כסף ולבן.
סדרת תדיראן A אינוורטר
סדרת תדיראן A אינוורטר מציעה מזגנים בדירוג אנרגטי גבוה עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת חיסכון ניכר בחשמל.
הסדרה מבוססת על טכנולוגיית אינוורטר החדשנית, המעניקה חיסכון משמעותי בצריכת החשמל הודות להתאמה אוטומטית של תפוקת המזגן על פי הדרישה בחלל הממוזג. הסדרה כוללת מגוון רחב של תפוקות, החל מחדרי שינה קטנים וכלה בסלונים גדולים.
טיפים לשימוש נכון ויעיל במזגן בחורף באדיבות המחלקה הטכנית של תדיראן 
מבדיקות שנעשו, נמצא שהשימוש במזגן הוא הדרך החסכונית, הבטוחה והיעילה ביותר לחימום הבית. בנוסף, המזגן נחשב לאמצעי החימום היעיל ביותר לחורף הישראלי. להלן מספר עצות לשימוש נכון ויעיל במזגן במהלך חודשי החורף.
לפני הפעלת המזגנים 
לקראת הפעלת המזגן בחימום בחורף יש לבצע מספר פעולות על מנת לוודא שהוא ימשיך לפעול בצורה תקינה במהלך העונה הקרה: 
נקו את הפילטרים - לחיסכון בחשמל וחימום טוב יותר, מומלץ להוציא ולשטוף את הפילטרים במים פושרים, לייבשם ולהחזיר למקום לפני הפעולה. 
הדליקו את המזגן על חימום - יש להדליק את המזגן על חימום ולכוון את הטמפרטורה ל-25 מעלות.
כוונו את פתחי המזגן כלפי מטה - לניצול נכון של האוויר החם מומלץ לכוון את פתחי המזגן כלפי מטה בשל הנטייה הטבעית של אוויר חם לעלות למעלה.
בדקו את צריכת החשמל של המזגן - צריכת החשמל האופיינית למזגן קטן היא 1-2 קילוואט/שעה ו-3-5 קוט”ש למזגנים גדולים. קל יחסית לזהות צריכת חשמל חריגה, שמעידה על כך שהמזגן אינו תקין או פשוט מדגם ישן ומאד לא יעיל.
ודאו שהמזגן תקין - אם המזגן לא נבדק בשנתיים האחרונות, מומלץ להזמין טכנאי שיבדוק אותו ויוודא שהוא פועל בצורה תקינה. מזגנים שאינם מתוחזקים כראוי צורכים הרבה יותר חשמל ומפיקים פחות חום.
השתמשו במד חום - שימוש במד חום פשוט שעלותו עשרות שקלים בודדים מאפשר לקבל מידע מדויק יותר על הטמפרטורה של חדרים שונים. לפעמים, דווקא התחושה הסובייקטיבית של חום היא פחות אמינה.
בזמן הפעלת החימום במהלך החורף
החימום מלווה בייבוש של האוויר - להקלת היובש ניתן להניח בפינת החדר כלי עם מים אשר יוסיפו לחות נעימה. תופעה מוכרת במיזוג חורפי הוא החום הכבד שהמזגן מפיץ - לכן הקפידו שלא לעבור 25-26 מעלות - עד טמפרטורה זו החום יהיה נעים ומובטח שלא תרגישו חום ומחנק.
בידקו את איטום החדרים - מומלץ לוודא שהחדרים אטומים כמו שצריך כדי לאפשר למזגן לחמם את הדירה בצורה האופטימלית.
אווררו את החדר - מומלץ מדי פעם לפתוח את חלונות הדירה לצורך אוורור והכנסת אוויר צח. חשוב לסגור אותם היטב לאחר מכן.
השתמשו בפונקצית I FEEL  כיוון שאוויר חם נוטה לעלות מעלה, לפעמים רגש הטמפרטורה מפסיק את פעולת המזגן למרות שהוא עדיין לא הגיע לטמפרטורה הרצויה. שימוש ב-I FEEL מעביר את רגש הטמפרטורה לשלט רחוק ומודד אותה בסביבת המשתמש עצמו.


פי.סי.חץ