תמורה בעד האגרה

תמורה בעד האגרה

מנועי מאוורר אקסיאליים תוצרת BVN מתאפיינים בסטנדרט גבוה ובאיכות גבוהה, ומיוצרים במלואם באירופה

 


אספקת אוויר ופיזורו הינם אחד המרכיבים החשובים במערכת קירור ומיזוג אוויר. למעשה נעזרת מערכת קירור סטנדרטית, במאווררים אקסיאליים בשני מקומות במעבה ובמפזר קור. במעבה משתמשים במאווררים על מנת לעבות את הקרר, ובכך להפוך אותו מגז לנוזל, ואילו במפזר קור תפקיד המאווררים מתחלק לשניים: איוד הקרר מנוזל חזרה לגז, ופיזור הקור.
בענף הקירור והמיזוג במדינת ישראל משתמשים באופן עקרוני בשני סוגים של מנועי מאוורר אקסיאליים, וסיווגם מתבצע על פי רוב לפי מוצא וארץ הייצור של אותם המנועים. כך למעשה ישנם מנועי מאוורר מתוצרת סינית, ואילו לעומתם יש את מנועי המאוורר מתוצרת אירופאית. קיימים עשרות, אם לא מאות, יצרנים סיניים של מנועים אלו, שמתאפיינים בדרך כלל ברמת איכות נמוכה ומחיר זול. זאת לעומת היצרנים האירופאים, אשר מספרם מועט ובדרך כלל מתאפיינים ברמת איכות גבוהה, ובמחירים גבוהים בהתאמה. 
לאחרונה החלה “חברת כל בו קירור ממן” לשווק בישראל מנועי מאוורר מתוצרת אירופאית תחת שם המותג B.V.N. מנועי מאוורר אלו מתאפיינים בסטנדרט גבוה ובאיכות גבוהה, כאשר הכלל שעומד מאחוריהם, הוא שכל מרכיבי המנוע מיוצרים במפעל שלהם. נוסף על הייצור שהינו 100% אירופאי, מגיעים מנועים אלו לתפוקות גבוהות (מק”ש). בחלק מהמקרים התפוקות זהות למתחרים האירופאיים, ובחלק אחר מהמקרים התפוקות אף גבוהות יותר ממנועי מאוורר שמיוצרים תחת מותגים אירופאיים מתחרים. נוסף על כל זה, מתאפיינים מנועים אלו ברעש (db) עבודה נמוך, זאת בהתאם לדרישות המחמירות של התקנים השונים. 
מנועי B.V.N הינם מאווררים איכותיים ביותר. החברה משווקת את מוצריה ל-65 מדינות ברחבי העולם- בחמש יבשות. כאשר בכל שנה עולה כמות ההזמנות בצורה מעוררת השתאות. החברה לא מפסיקה להשקיע בשיפור המוצרים ובעיצובם, זאת על מנת לעמוד בתקנים המחמירים ביותר, אשר משתנים מעת לעת ונקבעים על ידי מכוני התקנים הארופאיים. נוסף על כך, על מנת לעמוד בדרישות השוק והלקוחות, דרישות אשר אף פעם לא מפסיקות להשתנות, משפרת  B.V.N את קווי הייצור ושיטות הייצור, זאת על מנת להעמיד את המוצר הכי דינאמי, הכי טוב והכי יעיל מבחינת ניצול האנרגיה.
בהתאם לסטנדרטים אירופאיים מחמירים, עוברים מנועי החברה ביקורת איכות קפדנית. במובן זה מתחילה ביקורת האיכות עוד בבחירת חומרי הגלם המרכיבים את המנוע, והחלקים המרכיבים אותו. החל מהאלומיניום ממנו עשויות הכנפיים, דרך סלילי הנחושת שמלופפים על המנוע, המתכת ממנה עשויה רשת ההגנה, הצבע וחומרי הפלסטיקה המרכיבים את קופסת ההגנה. כל חומרי הגלם הללו נבחרים בקפידה מחמירה, זאת לפי התקנים של האיחוד האירופאי. ביקורת מחמירה זו ממשיכה גם כאשר המוצר כבר הורכב, וממתין לאריזתו. כך יוצא למעשה שכל מנוע מאוורר תוצרת B.V.N עובר ביקורת איכות, בדיקה וניסוי בטרם נארז בקופסא. באופן זהה ומחמיר נארז המוצר באריזת קרטון המגנה עליו מפני פגעי ההובלות השונות.
“חברת כל בו קירור ממן”, הינה חברה ותיקה בשוק הקירור ומיזוג האוויר בישראל. החברה פועלת במתכונות שונות יותר מ-50 שנה, ומשווקת בשוק הישראלי את מיטב היצרנים העולמיים דוגמת מדחסי BITZER. מוצרי קו של מוצרי DANFOSS ועוד. במובן זה בדקה חברת “כל בו קירור ממן” את מוצרי חברת B.V.N זמן רב, ערכה בהם ניסויים ובדקה את התאמתם לשוק הישראלי. כך גילתה חברת “כל בו קירור ממן” כי מוצרי חברת B.V.N מתאימים לשוק הישראלי כמו כפפה ליד. מנועי המאוורר עמידים בתנאי מזג האוויר הישראלי - שהוא חם ולח ומספקים “תמורה בעד האגרה”. כל לקוח אשר יקנה מנוע מאוורר תוצרת B.V.N ייגלה כי רכש מנוע אירופאי טוב, מנוע אשר מספק תפוקה ומשדר איכות.


פי.סי.חץ