מנכ”ל משרד האוצר לשעבר ירצה בכנס איגוד אימק”ם

מנכ”ל משרד האוצר לשעבר ירצה בכנס איגוד אימק”ם

הכנס הבא של אימק”ם 2000 ייערך ביום שלישי 13 לפברואר 2017 בשעה 14:00 בכפר המכבייה ברמת גן.

עמוס ברקוביץ יו”ר האיגוד              

 


האירוע ייפתח על ידי היו”ר עמוס ברקוביץ עם עדכונים שוטפים כולל בנושא מגדלי הקירור (עיבוי אוויר ועיבוי מים). לאחר מכן ירצה פרופ’ בן ציון זילברפרב, ראש בית הספר לבנקאות שוקי הון ומנכ”ל משרד האוצר לשעבר על “כלכלת ישראל לרגל השינויים הגלובליים בכלכלת העולם ואישור תקציב המדינה לשנים 2018 -  2017”.
את החלק המקצועי של הכנס מיועד לפתוח אנטולי ליפשיץ, מהנדס ראשי אלקטרה ישראל M&E עם הרצאה בנושא: תחנת “רכבת האומה” בירושלים - אתגרים בתכנון וביצוע מערכות מיזוג אוויר ואוורור”. מהנדס ראובן גודלי, ראש ענף מערכות אנרגיה במכון התקנים הישראלי, יחשוף נתונים מעניינים מסקר השוואתי בין מזגנים רגילים למזגני אינוורטר שערך המכון עבור משרד התשתיות, ואילו מהנדס משה לבקוביץ (לבקו), מהנדס השיווק של אלקטרה מוצרי צריכה, יציג מפוחי נחשון חדישים ומערכות בקרה באמצעות מחשב AIRCONET. יחתום את הערב מהנדס רוני פוקס מחברת אס.זד מערכות, יבואנית דייקין, בהרצאה על בקרה וחסכון באנרגיה במערכות VRV. במקביל, שוקדת הנהלת אימק”ם 2000 על יום עיון שייערך ב-20/06/2017 בנושא גזי קירור במערכות קירור ומיזוג אוויר: תחליפים, בעיות, בטיחות, השפעה על הסביבה, עוצמות אנרגטיות, יעילות, עלויות כוללות כולל החלפת גזים קיימים וכו. ארגון יום העיון בשיתוף עם המשרד לאיכות הסביבה.    
לתשומת לב חברי האיגוד, הסכום לתשלום עבור דמי החבר לשנת 2017 הנו סך של 500 שקל לכל השנה. סכום זה כולל את ההשתתפות בכל כנסי אימקם אשר יתקיימו בשנת 2017, לרבות הפעילות השוטפת של האיגוד.
נודה לכם על הקדמת ביצוע התשלום המבוקש ככל שניתן, על מנת להקל על תכנון והסדרת פעילות האיגוד לשנת 2017. נבקש מהחברים אשר התשלום עבורם מבוצע על ידי מקום העבודה, לדאוג לכך שהתשלום אכן יבוצע בזמן כדי להימנע מאי נעימויות בעת הרישום לכנסים. מאחר והחברות באיגוד היא אישית, נבקשכם לדאוג כי בעת ביצוע התשלום יצוין במפורש עבור מי בוצע התשלום כדי שנוכל לזכות את החבר בהתאם.
תשלום דמי החבר יבוצע בהמחאות או במזומן בלבד. אין אנו מקבלים תשלום בכרטיסי אשראי מאחר ואין לאימקם הסדרים עם חברות האשראי.                                                    


פי.סי.חץ