כמו כפפה ליד

כמו כפפה ליד

המפוחים של מערכות האוורור תוצרת B.V.N אשר משווקות ע”י “כל בו קרור ממן”, מגיעים לתפוקות גבוהות במיוחד ומתאפיינים ברעש (db) עבודה נמוך

אלון גני

 

 

אוורור הינו צורך בסיסי המקנה כניסת אוויר צח למקומות סגורים כגון בנייני מגורים ומפעלים. בתקופה המודרנית, עקב תיעוש רב, ובניית בנייני מגורים ומסחר מסואבים, מורכבים וגדולים, נוצר צורך רב ביכולות אוורור מכאניות, המאפשרות כניסת אוויר צח לתוך המבנים הללו, והוצאת אוויר מזוהם החוצה. הצורך באוורור קיים גם בחקלאות וכן בתעשייה הכבדה המשוועות לאוויר צח לשימושים שונים, אם להחלפת אוויר לצורך ייעול תהליכי ייצור, ובין אם הוצאת פליטות עשן של מכונות מזהמות.


גם בתחום הביתי קיים צורך משמעותי באוורור. לצורך העניין, כמעט בכל בית קיים מאוורר, שדואג לפזר מעט אוויר ולצנן במעט את הסביבה בימות הקיץ. בנוסף לכך, קיימות מערכות אוורור ביתיות שנועדו להוציא ריחות לא נעימים מהשירותים, או הוצאת אדי בישול. במובן זה, תחום האוורור הביתי מסייע גם לפיזור של מיזוג האוויר. כך למעשה כאשר ישנם קווים ארוכים של פיזור מיזוג האוויר, כמו במקרים של מזגנים מרכזיים או מיני מרכזיים, נעזרים הרבה פעמים במפוחי תעלה, היושבים על צינורות האלומיניום השרשורים ועוזרים למשוך את מיזוג האוויר לקצותיהם.


לאחרונה החלה חברת “כל בו קרור ממן” לשווק בישראל מוצרי אוורור מתוצרת אירופאית תחת שם המותג B.V.N. מוצרי אוורור אלו מתאפיינים בסטנדרט גבוה ובאיכות מעולה, כאשר הכלל העומד מאחוריהם, הוא שכל מרכיבי המפוחים מיוצרים במפעל הנמצא באירופה. נוסף על הייצור, שהוא ב-100% אירופאי, מגיעים מפוחים אלו לתפוקות גבוהות (מק”ש). בחלק מהמקרים התפוקות  זהות למתחרים האירופאיים, ובחלק אחר מהמקרים התפוקות אף גבוהות יותר ממפוחי האוורר שמיוצרים תחת מותגים אירופאיים מתחרים. נוסף על כל זה, מתאפיינים מפוחים אלו ברעש (db) עבודה נמוך, זאת בהתאם לדרישות המחמירות של התקנים השונים. 


מפוחי B.V.N הינם מפוחי אוורור איכותיים ביותר. החברה משווקת את מוצריה ל-65 מדינות ברחבי העולם- בחמש יבשות. כאשר בכל שנה עולה כמות ההזמנות בצורה מעוררת השתאות. החברה לא מפסיקה להשקיע בשיפור המוצרים ובעיצובם, זאת על מנת לעמוד בתקנים המחמירים ביותר, אשר נקבעים על ידי מכוני התקנים הארופאיים, אשר משתנים מעת לעת. נוסף על כך, על מנת לעמוד בדרישות השוק והלקוחות, דרישות אשר לא מפסיקות להשתנות, משפרת B.V.N את קווי הייצור ושיטות הייצור, זאת על מנת להעמיד את המוצר הדינאמי ביותר, הטוב והיעיל ביותר מבחינת ניצול האנרגיה.


מוצרי B.V.N המיוצרים באירופה כוללים את כלל מוצרי האוורור. החברה מייצרת מפוחי תעלה בקטרים שונים, מפוחי תעלה שקטים במיוחד, מפוחי גג, מנדפים שונים, מפחים אקוסטיים, מפוחים רדיאליים, מפוחי פלסטיק, מנדפי עשן ומוצרי עזר שונים עבור כלל מוצרי החברה. כל מוצרי החברה מיוצרים לפי תקינה מחמירה, של כלל התקנים האירופאיים. כל המוצרים הללו עוברים ביקורת איכות קפדנית לאחר הייצור, לפי אריזתם.


בהתאם לסטנדרטיים אירופאיים מחמירים, עוברים המנועים והמפוחים תוצרת החברה, ביקורת איכות קפדנית. במובן זה מתחילה ביקורת האיכות עוד בבחירת חומרי הגלם המרכיבים את המנוע, והחלקים המרכיבים אותו. החל מהאלומיניום ממנו עשויות הכנפיים, דרך סלילי הנחושת שמלופפים על המנוע, המתכת ממנה עשויה רשת ההגנה, הצבע וחומרי הפלסטיקה המרכיבים את קופסת ההגנה. כל חומרי הגלם הללו נבחרים בקפידה מחמירה, זאת לפי התקנים של האיחוד האירופאי. ביקורת מחמירה זו ממשיכה גם כאשר המוצר כבר הורכב, וממתין לאריזתו. כך יוצא למעשה שכל מנוע מאוורר תוצרת B.V.N  עובר ביקורת איכות, בדיקה וניסוי בטרם נארז בקופסא. באופן זהה ומחמיר נארז המוצר באריזת קרטון המגנה עליו מפני פגעי ההובלות השונות.


“חברת כל בו קירור ממן”, הינה חברה ותיקה בשוק הקירור ומיזוג האוויר בישראל. החברה פועלת במתכונות שונות יותר מ-50 שנה, ומשווקת בשוק הישראלי את מיטב היצרנים העולמיים דוגמת מדחסי BITZER, מוצרי קו של מוצרי DANFOSS ועוד. במובן זה בדקה חברת “כל בו קירור ממן” את מוצרי חברת B.V.N זמן רב, ערכה ניסויים איתם ובדקה את התאמתם לשוק הישראלי. במובן זה, גילתה חברת “כל בו קירור ממן” כי מוצרי חברת B.V.N מתאימים לשוק הישראלי כמו כפפה ליד. מנועי המאוורר עמידים בתנאי מזג האוויר הישראלי - חם ולח, ומספקים “תמורה בעד האגרה”. כל לקוח אשר יקנה מנוע מאוורר תוצרת B.V.N  ייגלה כי רכש מנוע אירופאי טוב, מנוע אשר מספק תפוקה ומשדר איכות.


פי.סי.חץ