האקדמיה הכתומה

האקדמיה הכתומה

קרוב ל-2500 מתקינים השתתפו בסדרת ההדרכות של אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים במהלכן הוצגו פתרונות המיזוג החדשים והמתקדמים לקיץ 2017

אבי אובליגנהרץ, צילום:גל יצחק

 


הקיץ כבר כאן והשנה הוא עומד להיות בסימן ה-+. חברת המיזוג הוותיקה אלקטרה ערכה במהלך חודש מארס סדרת הדרכות מקצועיות בהן נטלו חלק כ-2500 מתקינים, שיכלו להתרשם מקרוב ממערכות המיזוג החדשות ומתקדמות, מערכות מיזוג שעברו שדרוג ומהשדרוג שערכה החברה בכל הקשור לממשק עם השגרירים שלה בשטח, קרי המתקינים.
“הפלוס הולך ללוות אותנו לאורך כל השנה”, הבטיח יגיל וויט, מנכ”ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים בהדרכה שפתחה את הסבב הנוכחי בסינמה סיטי ראשון לציון. וויט הדגיש ששנת 2016 היתה יוצאת מהכלל ובסיומה הגיעה החברה לנתח שוק של 46%, וצמיחה של 17.5% במכירות לחו”ל. “זהו הישג לא רק לאלקטרה אלא לתעשייה הישראלית. בסך הכל גדלנו בשנה שעברה ב-23%”.
אלקטרה התחילה את שנת 2016 עם 41% נתח שוק וסיימה אותה כאמור עם 46%. “יחד עם זאת הדרך ארוכה, אבל כדי למצות את המטרות שלנו אנחנו חייבים לפתח, לחדש וכמובן לתת שירותים טובים יותר על מנת שנוכל לתת ללקוח מענה כולל מיטבי. אנחנו מחויבים בפלוסים שלנו לתת פתרונות איכותיים ממזגן 3/4 ועד מערכות מיזוג מורכבות של אלקטרה ודייקין לכל סוגי הבתים והמבנים. היום כל לקוח שנכנס לאלקטרה יכול לצאת עם פתרון”, הדגיש שמוליק כהן, סמנכ”ל סחר ומכירות בחברה והוסיף שהפלוסים אליהם חותרת אלקטרה באים לידי ביטוי באיכות, חדשנות, מובילות ופתרונות. “המזגנים שלנו קלים להתקנה, קלים להחזקה וקלים להחדרה לשוק”.


טובים ככל שיהיו המוצרים, ללא מערך שירות משלים המונה אנשים מקצועיים ואדיבים, לא תוכל אף חברה להגיע להישגם ולבטח לא לעמוד בראש השוק. “אחד היעדים העיקריים שלנו הוא להיות כאן בשבילכם, מקצועני המיזוג, 24/7”, אמר סמנכ”ל השירות, טל בית הלחמי ומנה את כל הפלטפורמות באמצעותן ניתן כיום לתקשר עם אלקטרה: מוקד אלקטרה Pro המאויש על ידי טכנאים, אתר ייעודי, אפליקציה, מענה טכני רב ערוצי כולל SMS לעדכון בדבר המשך טיפול, מייל, פייסבוק, סריקת QR ואלקטרה View. 
אלקטרה VIEW הוא שירות חדשני ואף מהפכני היות ומדובר בשידור וידאו live בין המתקין לבין נציג השירות. ניתן להראות את התקלה ולקבל הנחיות מהנציג בשידור חי, ולהעביר באמצעות המערכת מפרטים טכניים ישירות לנייד של המתקין. בדרך זו נפתרות בזמן אמת וביעילות תקלות אשר המתקין או הטכנאי נתקלים בהן בשטח. “תמצאו אותנו בכל מדיה ופורום אפשרי. אנחנו יכולים להיות אתכם בכל רגע נתון של תקלה. אנחנו כאן בשבילכם”, סיכם בית הלחמי. עבור מהנדס השיווק של אלקטרה, משה לבקוביץ (לבקו), הפלוס בשנת 2017 טמון בהתחדשות ובחדשנות שכן מי שניצב במקום נסוג למעשה לאחור. “בשנה הנוכחית הכנסנו לא מעט שיפורים והתחדשנו, ואני מבטיח לכם שאנחנו לא נפסיק.
בקנה יש עוד ועוד דברים”, הבטיח לבקוביץ ונפנה להציג את המיטב של קולקציית 2017 הרבגונית, יותר עוצמתית, יותר חסכונית ויותר נוחה להתקנה ותחזוקה.
סדרת פלטינום שודרגה והפכה ל-”Platinum+” כאשר הפלוס במקרה זה בא לידי ביטוי, בין השאר, בעיצוב החדש של המעבים שהפכו לעוצמתיים יותר, ובשינוי חלק מהמאיידים: 125 מחליף את ה-120, התעלה האחורית הועמקה בקרוב ל-1 ס”מ דבר שמקל על ההידוק של היחידה למתלה שלה. בנוסף, החל מדגם 280 ומעלה מגיעים המזגנים עם כנפונים ממונעים. גם סדרת ”Platinum+” אינוורטר המבוססת על טכנולוגיית  DC Inverter עברה שדרוג ניכר בדומה ל-”Platinum+”. גם בסדרה זו המאיידים הוגדלו ותפוקתם גדלה בהתאמה וכתוצאה מכך הביצועים שופרו, המעבים הוחלפו במעבים קשיחים וחזקים והתעלה האחורית הוגדלה אף היא כדי להקל על תיקון תקלות.
אלקטרה "Classic+" היא משפחת מזגנים חדשה עם מאיידים מאוד חדשניים, מגודל 10 ועד גודל 40. “מדובר במזגן קל יותר להתקנה, קל יותר לטיפול ותחזוקה, בעל מרווחן בתוך המתלה כדי שיהיה קל לחבר את הצנרת, פיית ניקוז משני הצדדים כמו ב-”Platinum+” ויחידה פנימית שקטה במיוחד. 
סדרת "Classic+" אינוורטר מבוססת אף היא על טכנולוגיית DC Inverter, מגיעה בגדלים 12 ו-17, COP גבוה, מדחס חדשני בעל פעולה רציפה, מעבה חדש וחזק ותעלה אחורית מוגדלת. גם המזגן הדירתי מיני מרכזי  EMD קיבל את התוספת + ולו בגלל השיפור בחיבורים (חיבורי צנרת קרר וניקוז משני צידי אותו מאייד), מחברי הצנרת מקובעים לדפנות המאייד, קבל המנוע בקופסת החשמל, טיימר לתכנות פעולה אוטומטית חוזרת ואופציה לחיבור מערכת דמפרים אלקטרה מינימקס/ מינימקס פלוס.
“ההשקעה הבלתי נלאית בפיתוח מוצרים חדשים ובשיפור מוצרים קיימים תוכיח את עצמה עבור המתקינים, הצרכנים וכמובן עבורנו. אין לי ספק שהסדרות החדשות והמשודרגות יוכיחו את עצמן כיותר חסכוניות, יותר עוצמתיות ונוחות לפעול ואחזקה”, סיכם לבקוביץ.










פי.סי.חץ