חדש ממיצובישי:

חדש ממיצובישי:

FH - סדרת המזגנים החכמה בעולם

 


מיצובישי אלקטריק משיקה את ה-FH, סדרת המזגנים החכמה בעולם. הסדרה החדשה מאפשרת למשתמשים ליהנות ממקסימום נוחות ומקסימום חסכון.
סדרת מזגני ה-FH משלבת עיצוב חדשני וטכנולוגיה פורצת דרך, יחד עם ביצועים מרשימים, המציבים סטנדרטים חדשים של שליטה במזג האוויר.
הסדרה, הנחשבת לגולת הכותרת של החברה היפנית אשר מיוצגת בישראל על ידי חברת אקוןטק, נהנית מהתכונות הבאות:
להרגיש בטבע Natural air flow - הפונקציה הייחודית המדמה משב רוח טבעי, משחזרת בפועל זרימת אוויר קלה ועדינה תוך כדי פעולה שקטה וחסכונית באנרגיה כך שתוכלו ליהנות מהטוב שבטבע גם כשאתם בבית. 


נעים ונוח ביחד Dual Split Vane Technology - שני שדות קירור נפרדים מאפשרים פיזור אוויר לכיוונים שונים בו זמנית על מנת שתיהנו מנוחות מרבית בין אם תבחרו בזרימת אוויר ישירה או מזרימת אוויר עדינה ועוטפת.
הטכנולוגיה שמרגישה אותך 3D i-See Sensor - סדרת ה-FH מצוידת בשמונה חיישנים טרמיים הסורקים ומנתחים בתלת ממד את החלל, מווסתים את עוצמת המזגן ומפזרים את האוויר בהתאם לזיהוי אזורים חמים/קרים יותר מהטמפרטורה הנדרשת. כלומר, הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת לכם ליהנות מטמפרטורה אידיאלית במרחב הממוזג.
מערכת סינון אוויר ייחודית - חכמה - Plasma Quad - מערכת מסננים מתקדמת ושדה אלקטרוני מגנטי המטהרים את האוויר מווירוסים, בקטריות, אלרגנים, אבק וריחות לא נעימים, ומשאירה את האוויר שאתם נושמים נקי ובריא הרבה יותר.
חיישן נוכחות Occupancy Sensor - החיישן החכם מזהה אנשים הנמצאים בחדר ומאפשר מעבר אוטומטי למצב חסכון באנרגיה כשהחדר ריק, כי טכנולוגיה חכמה באמת זו טכנולוגיה שעוזרת לכם גם לחסוך בהוצאות וגם לשמור על הסביבה. 
שליטה חכמה 24/7 - השלט המתקדם מאפשר שליטה על כל פעולות המזגן וכולל טיימר שבועי לתכנון של 4 פעולות יומיות, ומאפשר לכם ליהנות ממקסימום נוחות ומקסימום חסכון.
מגע יבש מובנה, ניתן לבצע הדלקה/ כיבוי על ידי מגע יבש בעזרת אביזר MAC-1710RA-E.


פי.סי.חץ