סדרת תדיראן ALPHA זכתה בפרס מוצר השנה 2017

סדרת תדיראן ALPHA זכתה בפרס מוצר השנה 2017

בטקס חגיגי ורב משתתפים, שהתקיים לאחרונה במוזיאון תל-אביב, הוענק לנציגי תדיראן פרס מוצר השנה 2017 עבור סדרת המזגנים העיליים תדיראן ALPHA.

 


 הפרס הוענק בישראל זו השנה ה-12 ברציפות. קונספט מוצר השנה הושק לפני 30 שנים בצרפת, והוא מחולק כיום ב-37 מדינות ברחבי עולם, בהן כל מדינות מערב אירופה, ארה”ב, דרום אפריקה, ברזיל והודו. 
בכל שנה מושקים בישראל אלפי מוצרים חדשים במגוון תחומים. הזכייה בפרס מוצר השנה מאפשרת למשווקים להבליט את החדשנות במוצרים שהשיקו, ומעודדת צרכנים לנסות אותם. גם השנה, התבקש מדגם של יותר מ-2,000 צרכנים לחוות דעתו על מגוון רחב של מוצרים חדשים. הצרכנים דירגו את המוצרים על פי מידת האטרקטיביות שלהם, מידת החדשנות שלהם, ורמת שביעות הרצון שלהם. המוצר שקיבל את הציון המשוקלל הגבוה ביותר בקטגוריה, הוכתרו כמוצר השנה בתחומו. בישראל, ערך מכון המחקר הבינלאומי, קנטאר מדיה, את מחקר מוצר השנה, ובסופו נבחרו מזגני תדיראן ALPHA כמוצר השנה בקטגוריה.
ALPHA הינה סדרת מזגנים עיליים מעוצבת ובתצוגת אייקונים חדשה, עם חיישן לפעולה שקטה במיוחד, בדירוג אנרגטי A עם מגע יבש מובנה במזגן לחיסכון בחשמל. סדרת מזגני תדיראן ALPHA כולל מספר טכנולוגיות, כגון: פיזור אוויר אוטומטי ל-4 כיוונים, ייבוש אוטומטי - המשך עבודת המפוח גם לאחר כיבוי המזגן כדי לפחית משמעותית היווצרות של פטרת, מגע יבש המאפשר כיבוי והדלקת המזגן במתח נמוך לחסכון חשמל, התאמת הטמפרטורה בחדר בהתאם לאזור הימצאות השלט, חזרה אוטומטית למצב פעולה אחרון ועוד. סדרת מזגני ALPHA של תדיראן משווקת במספר תפוקות מ-1 כ”ס ועד 3.5 כ”ס ובנוסף TADIRAN ALPHA INVERTER.


פי.סי.חץ