יורוקום נכנסת לתחום המזגנים ותשווק מזגנים של TCL הסינית

יורוקום נכנסת לתחום המזגנים ותשווק מזגנים של TCL הסינית

מדובר בשש סדרות של מזגנים, שתי סדרות מזגני אינוורטר וארבע סדרות מזגני on/off

 

קבוצת יורוקום מרחיבה את פעילותה ונכנסת לראשונה לתחום המזגנים. החברה משיקה את פעילות יורוקום TCL ותחל לשווק את מזגני TCL מבית תאגיד האלקטרוניקה העולמי מסין. יהיו אלה המזגנים הראשונים בישראל שמצוידים בטכנולוגיה של מערכת  מסנני אוויר ייחודית הכוללת 6 פילטרים  שונים. 


יורוקום TCL תשווק בסך הכול שש סדרות של מזגנים, שתי סדרות מזגני אינוורטר וארבע סדרות מזגני  on/off, במגוון רחב של תפוקות קירור וחימום. סדרת PURE MIRACLE, סדרת ELEGANT, סדרת MIRACLE, סדרת OCEAN, סדרת HONOR וסדרת GLORY. מגוון הסדרות יאפשרו ליורקום להציע לצרכן הסופי שלל פתרונות ייחודיים כמו עוצמות רעש נמוכות במיוחד, מערכות שליטה אלחוטיות ועיצובים מרהיבים עפ”י דרישות הצרכנים.
מזגני TCL מצוידים בטכנולוגיה של מערכת מסנני אוויר מתקדמת וייחודית הכוללת שישה פילטרים שונים: המסננים מפחיתים מזהמים סביבתיים, אורגניים ואנאורגניים, הם אנטי בקטריאליים, מפרקים בקטריות ומנטרלים ריחות לא נעימים, מזרימים ויטמין C  ומרחיקים את הגזים המסוכנים מן האוויר בבית.
כמו כן, המזגנים של TCL מצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות במזגנים ומצוידים בין השאר בפונקציות המבטיחות חסכון בחשמל: שינוי הטמפרטורה בשעות הלילה, צינורות נחושת מחורצים לשיפור יעילות הקירור, טכנולוגיית PFC אשר הופכת את המזגן לחסכוני בצריכת החשמל וטכנולוגיית אינוורטר עם גל סינוס 180 - כך שמזגני האוויר של TCL משיגים גמישות ויציבות, בו זמנית מורידים צריכת חשמל ויכולים לקרר ולחמם באופן מדויק.  


בנוסף, למזגני TCL קיימות מספר פונקציות שמבטיחות נוחות שימוש: בקרת WIFI לשליטה על המזגן בכל מקום באמצעות אפליקציה ייעודית, כיוון המזגן מראש להדלקה וכיבוי,תאורת לד,הפעלה אוטומטית למצב פעולה אחרון לאחר כיבוי המזגן או בעת הפסקת חשמל, פיזור אוויר אופטימלי בכל חלל החדר באמצעות טכנולוגיה חדשנית של הזרמת אוויר המסוגלת להזרים כמות גדולה במיוחד של אוויר קר ולהגיע לכל פינה בחדר בטווח של 18 מטר, קירור וחימום מהיר במיוחד.                                                                                               
היחידות הפנימיות והחיצוניות של המזגן תוכננו עם מנגנון הפעלה מיוחד הממזער רעשים ומאפשר ליהנות מפעולה מלאה ושקטה, קביעת טמפרטורה רצויה בכל מקום בחדר באמצעות חיישן פנימי בשלט המזגן, תזכורת לניקוי הפילטרים, ועם מערכת אוטומטית להפחתת לחות בחדר.                                                                                           
המאייד בו נעשה שימוש במזגני TitanGold TCL בנוי מרדיד אלומיניום הידרופילי AL, כך שמי העיבוי הזורמים ונושאים עימם אבק ולכלוך אינם מצטברים על פני המאייד וגורמים לו לאבד מתפוקתו ולהפוך לפחות יעיל. בזכות פני השטח הנקיים של המאייד, זוכים המזגנים לאורך חיים גדול יותר משל מזגנים רגילים, וההתיישנות של המזגן איטית יותר.                                                                                              
תאגיד TCL נוסד בסין ב-1981 ונחשב לאחד הקונצרנים הגדולים לייצור מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ומיזוג אוויר בפריסה עולמית. חטיבת מיזוג האוויר של TCL נוסדה בשנת 1999 ונחשבת לאחד מענפי הייצור העיקריים של החברה. 
“TCL נחשב לתאגיד אלקטרוניקה בינלאומי מוביל שמציע מוצרים בעלי ערך. זיהינו הזדמנות עסקית לשילוב כוחות בין שני גופים משמעותיים - מותג בינלאומי ויבואן ישראלי גדול ומוכר, והחלטנו להיכנס לקטגוריה צומחת, אשר משלימה את מגוון הקטגוריות שאנחנו משווקים”, מציין מוטי ארבל, מנכ”ל יורוקום. יורוקום תעניק לצרכנים 3 שנות שירות ואחריות כאשר בשנה הראשונה קיימת אחריות מלאה ולאחר מכן שנתיים נוספות של מגוון שירותי אחזקה ללא תשלום וזאת בהתאם לתקנון המבצע.


פי.סי.חץ