אלקטרה משיקה תוכנית חדשנות לסטרטאפים

אלקטרה משיקה תוכנית חדשנות לסטרטאפים

חברת אלקטרה מוצרי צריכה חוברת לארגון TechForGood ויחד הן משיקות תוכנית משותפת, שמטרתה לסייע לסטרטאפים הפועלים בתחום שיפור איכות החיים, כדוגמת מערכות מיזוג ואקלים, התייעלות אנרגטית ואינטרנט של הדברים (IoT).

 

 


זאב קלימי מנכ”ל אלקטרה מוצרי צריכה, מסביר: “בשנת 2017, נשקיע משאבים רבים על מנת לאתר את היזמים, אותם אנשים יוצאי דופן בסטרטאפ ניישן המחוללים שינויים בחברה עם רעיונות שמתאימים לעולמות התוכן שלנו, ונסייע להם להפוך את החזון למציאות. זאת באמצעות הענקת ידע, ניסיון, קשרים וכמובן בטה-סייט במפעל המזגנים הגדול והמתקדם מסוגו במזרח התיכון”. 
עוד ציין קלימי: “כצעד ראשון ליישום המהלך, חברנו ל-TechForGood, ארגון בינלאומי שמקדם ומסייע ליזמים אשר עושים שימוש יצירתי בטכנולוגיה על מנת לפתור סוגיות חברתיות וסביבתיות שונות. יחד, בכוונתנו להוביל תוכנית ייחודית לסטרטאפים נבחרים אשר ייהנו ממרחב עבודה בת”א, ליווי אישי המותאם לצרכיהם, תמיכה מקהילת מנטורים ומומחי תוכן, חשיפה לאירועי קהילה וכן, גישה לרשת הבינלאומית של שותפנו אשר הינם מהמובילים בתחומם בעולם, ביניהם Miele, ווירלפול, מידאה, פיליפס, היטאצ’י וליהבר”. 
“מעבר לכך”, מסכם קלימי, “במהלך 2017 נשתף פעולה גם עם מוסדות אקדמאיים מתוך כוונה להגיע, לסייע ולכוון את היזמים מהאקדמיה שנמצאים בתחילת דרכם על מנת שיקדמו חדשנות בתחומים הרלוונטיים לתוכנית”.
ניר  שמעוני, ממייסדי TechForGood: “ההצטרפות 
של אלקטרה מוצרי צריכה מהווה חיזוק משמעותי עבור היזמים, עבור האקו-סיסטם הישראלי ועבורנו. זהו ביטוי של מגמה בינלאומית של חברות ותאגידים שבוחרים לקחת חלק בתוכניות בעלות שורת רווח כפולה - כלכלית וחברתית”. 
היקף ההשקעה של אלקטרה בתוכנית החדשנות בשנת 2017 לא פורסם, אך הוא מוערך במאות אלפי שקלים. 

*בתמונה -  מימין זאב קלימי מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה , ניר שמעוני ממייסדי טק פור גוד. צילום: יוני רייף 


פי.סי.חץ