תדיראן בענן

תדיראן בענן

תדיראן משיקה את "תדיראן Connect", מערכת המחברת את כל המזגנים הדירתיים מתוצרתה לענן

 

יצאתם מהבית ושכחתם לכבות את המזגן? רוצים לחזור הביתה לבית ממוזג בדיוק בטמפרטורה שתרצו? מערכת "תדיראן Connect" תדאג לחסוך לכם הוצאות מיותרות ובזבוז חשמל, ולהדליק עבורכם את המזגן מבעוד מועד.
תדיראן מציגה את מהפכת ה-IoT בשירות ומשיקה את מערכת "תדיראן Connect" המחברת את כל המזגנים הדירתיים של החברה לענן. 
מערכת "תדיראן Connect" מורכבת ממודול תקשורת, הנמצא בתוך המזגן ומחבר אותו לענן, שרת מחשב מרכזי ברשת, אפליקציה לסמארטפונים ומערכת שליטה ובקרה מרכזית במוקד השירות. 


מערכת "תדיראן Connect" המהפכנית היא הראשונה בישראל המאפשרת תקשורת רב-כיוונית בין המזגן לבין המשתמש ומוקד השירות, כך שאנשי השירות של תדיראן יכולים לנטר אונליין את פעולת המזגן, ליצור קשר עם הלקוח במקרה הצורך, לעדכן אותו לגבי תקלה, לסייע לו בפתרונה מרחוק או לתאם לו ביקור טכנאי לצורך פתרונה תוך 24 שעות. 
מערכת "תדיראן Connect" מאפשרת חיסכון ניכר בצריכת החשמל הודות לאפשרות לתכנת הפעלה וכיבוי מראש של המזגנים, לשלוט על מספר מזגנים בו זמנית, לנהל קבוצות של מזגנים ואף לבצע כיבוי אוטומטי של המזגן כשיוצאים מהבית. בנוסף, המערכת שולחת למשתמש, באמצעות האפליקציה, התראות על הצורך בניקוי פילטר, חיווי על תקלות ועוד. 
המערכת החדשה של תדיראן מציעה ללקוחות אפליקציה תומכת מכשירי אנדרואיד ו-IOS בעלת ממשק הפעלה ידידותי לשימוש, המאפשרת שליטה מלאה על המזגן מכל מקום ובכל זמן: הדלקה וכיבוי, כיוון טמפרטורה, בחירת מהירות מפוח, שינוי מצב עבודה ועוד. בנוסף, באמצעות האפליקציה ניתן ליצור קשר ישיר עם מוקד השירות בלחיצת כפתור. 
מערכת "תדיראן Connect" פותחה במשך כשנתיים על ידי תדיראן בעלות של מיליוני שקלים. המערכת החדשה כבר מותקנת בכל המזגנים הדירתיים החדשים של תדיראן המיוצרים במפעל החברה בעפולה. כמו כן, ניתן לרכוש את המערכת בנפרד ולהוסיף אותה למזגנים קיימים בעלות של 390 שקל כולל מע"מ והתקנה על ידי שירות תדיראן.
כל הלקוחות בעלי מזגנים דירתיים עם מערכת "תדיראן Connect" ייהנו בתקופת האחריות משירות תוך 24 שעות מרגע פתיחת הקריאה על מנת לצמצם למינימום את משך הזמן בו המזגן אינו פועל. נכון לעכשיו מדובר במזגנים שיוצרו בישראל בלבד, אולם לא במזגנים העיליים שהחברה מייצרת בסין (באמצעות חברת Gree), למרות שמזגנים עיליים מהווים את רוב המזגנים בארץ ומזגנים מיני מרכזיים מהווים רק 18% מהמזגנים.
השקת המערכת תלווה בקמפיין פרסומי רחב היקף, שיכלול טלוויזיה, עיתונות, דיגיטל, נקודות מכירה באמצעות משרד הפרסום ראובני-פרידן IPG בהיקף של כ-2.5 מיליון שקל. 
משה ממרוד, מנכ"ל ובעלים של קבוצת תדיראן אמר: "השקת מערכת "תדיראן Connect" היא נדבך נוסף במובילות ובחדשנות אותה חרטנו על דגלנו. המוטו של הקבוצה הוא "בית של טכנולוגיה" ומשמעו שתדיראן מתחייבת להביא לצרכן הישראלי את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק מתוך רצון לייצר לו ערך ולשפר את איכות החיים שלו. אנו נמשיך לנצל את הידע והניסיון רב השנים שלנו בתחום מיזוג האוויר על מנת להשיק מוצרים נוספים בהמשך השנה".
לדברי ממרוד, שוק מיזוג האוויר הביתי צומח בקצב שנתי של 9%, כלל 790 אלף יחידות ב-2016 ומגלגל מיליארד וחצי שקל במונחי מכירה לצרכן. אחוז החדירה של מערכות מיזוג אוויר בארץ גדול מבמדינות כמו גרמניה וטורקיה והצמיחה שלו גבוהה יותר מזו הקיימת בשווקים גדולים ממנו כמו מקסיקו.


פי.סי.חץ