מפגש של אלופים

מפגש של אלופים

משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע, אלופת המדינה, חתמו על הסכם חסות ראשית של תדיראן לקבוצה זאת העונה השנייה ברציפות

 

משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע, אלופת המדינה, חתמו על הסכם חסות ראשית של תדיראן לקבוצה זאת העונה השנייה ברציפות. 
הסכם החסות נחתם לעונת המשחקים 2017-2018 במסגרתו, תדיראן תמשיך להיות המאמצת הראשית של הקבוצה שתמשיך להיקרא "הפועל תדיראן באר שבע". הלוגו של תדיראן יתנוסס על המדים הרשמיים של שחקני קבוצת הכדורגל הבוגרת של הפועל באר שבע. 
בנוסף, לקראת העונה הקרובה החליטו תדיראן והקבוצה על הרחבת שיתוף הפעולה והעמקת הקשר של החברה והפועל באר שבע עם מגוון פעילויות שיווקיות לאורך העונה הקרובה, אירועים משותפים ועוד.
משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן, אמר במעמד החתימה: "אני גאה ונרגש להמשיך את השותפות של תדיראן עם קבוצת הכדורגל אלופת המדינה, הפועל תדיראן באר שבע. כבאר שבעי שנולד, גדל, התחנך והתחיל את העסק שלו בעיר זהו אושר גדול עבורי לראות איך הקבוצה מנפצת בשנים האחרונות כל מחסום אפשרי ומביאה לעיר באר שבע, ולכל אזור הדרום, שתי אליפויות ברציפות. הקשר של תדיראן עם הקבוצה הינו קשר אמיץ של שנים רבות, ומהשנה שעברה כנותני חסות ראשית, היינו גאים לקחת חלק מרכזי בהצלחה הפנומנלית של הקבוצה". 
ממרוד הוסיף: "השנה הקבוצה תקבל את תדיראן חזקה יותר, עוצמתית יותר ואני אעשה כל שביכולתי להעמיק את הקשר בין תדיראן לקבוצה, כך שזה יוביל להמשך הצלחת שני הצדדים כפי שזה היה עד כה. זאת הזדמנות מעולה להודות לגברת אלונה ברקת והצוות שמסייע לה".
אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע אמרה במעמד החתימה: "שיתוף הפעולה שלנו עם תדיראן ועם משפחת ממרוד הוא שיתוף פעולה מצוין ופורה ואני שמחה שהוא ממשיך".
לאחר שממרוד ואלונה חתמו על הסכם החסות אלונה אמרה למשה "הלוואי ותצטרך לשלם את כל המענקים על הצלחה שיש בחוזה במיוחד זה על העלייה לליגת האלופות", ממרוד חייך ואמר לה: "אני אשמח לשלם את הסכום הנקוב כדי להיות בליגת האלופות. זהו חלום".
ממרוד סיפר לכל הנוכחים בטקס על כך שיום קודם היה היום העמוס והמוצלח ביותר בתולדות החברה בגלל עומסי החום הכבדים. ברק בכר, מאמן הקבוצה הגיב "באר שבע תרמה להצלחה של תדיראן ותדיראן תרמה להצלחה של הקבוצה". 
בטקס מעמד החתימה על ההסכם, שהתקיים במשרדי חברת תדיראן בפתח תקווה, השתתפו: מורן ממרוד לביאד, סמנכ"לית אסטרטגיה בתדיראן ונופר ממרוד, מנהלת השיווק של תדיראן (בנותיו של משה ממרוד), דרור ריזנברג, סמנכ"ל השיווק של תדיראן לצד אסי רחמים, מנכ"ל קבוצת "הפועל תדיראן באר שבע", מאמן הקבוצה ברק בכר והקפטן של הקבוצה אליניב ברדה. 
עם סיום טקס החתימה הכינו אלונה ברקת ומשה ממרוד, יחד עם הצוות של תדיראן, הפתעה לאסי רחמים והביאו לו עוגת יום הולדת לרגל יום הולדתו ה-46 שנחגג באותו יום. רחמים הנבוך והמופתע הודה לכולם ואמר: "הצלחתם להפתיע ולרגש אותי. תודה רבה!".

*בתמונה - אלונה ברקת ומשה ממרוד. צילום: הראל שגיא


פי.סי.חץ