אלקטרה תבצע עבור משרד הביטחון פרויקט ענק

אלקטרה תבצע עבור משרד הביטחון פרויקט ענק

קבוצת אלקטרה בע"מ, בניהולו של איתמר דויטשר, זכתה במכרז לביצוע מבנים ותשתיות בקריית המטווחים, שפורסם על ידי אגף הנדסה ובינוי במשרד הביטחון.

 

פרויקט זה מצטרף למכרזים בהם זכתה אלקטרה מתחילת השנה בסכום של למעלה מ-2 מיליארד שקל.
במסגרת הפרויקט, שעלותו מוערכת בכ-330 מיליון שקל, תהיה קבוצת אלקטרה, באמצעות החברה הבת אלקטרה בנייה, אחראית על הקמת בסיס אימונים על שטח של כ-38,000 מ"ר. העבודות צפויות להתחיל בקרוב.
איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה בע"מ, "אנו מודים על הבעת האמון של משרד הביטחון באלקטרה. פרויקט חשוב זה מאפשר לנו לתרום מניסיונה ומיכולותיה המקצועיות והמוכחות של הקבוצה בכל התחומים הנדרשים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע. הפרויקט מהווה נדבך נוסף ביישום אסטרטגיית הצמיחה של החברה, וביטוי נוסף לחוסנה ומיצובה כאחת מהקבוצות הקבלניות המובילות בישראל, עם צבר עבודות שחצה את ה-10 מיליארד שקל". 
אלקטרה פרסמה החודש את תוצאות הדו"חות הכספיים לרבעון הראשון לשנת 2017 מהם עולה, כי הקבוצה רשמה עליה של כ-14% בהכנסות לכ-1.4 מיליארד שקל, והרווח הנקי, בנטרול רווח ממכירת קרקע היסטורית אשתקד, עלה ברבעון בכ-40% לכ-35.4 מיליון שקל. צבר העבודות של הקבוצה עלה ברבעון לכ-10.4 מיליארד שקל.
קבוצת אלקטרה בע"מ, בניהולו של איתמר דויטשר, נחשבת לאחת הקבוצות הקבלניות המובילות בישראל. הקבוצה פועלת כיום באמצעות החברות הבנות שבבעלותה, בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות, אחזקה וסחר; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ומגזר הזכיינות.


פי.סי.חץ